Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ev Alacaklar Dikkat
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:39:21
Ev Alacaklar Dikkat

ޞehir Park tasarımınin gündeme gelmesiyle ilçede koBir dönem tekstil fabrikaları ile sanayi sitelerinin merkezi olan Zeytinburnu, markalı konut tasarımleri ile yeni bir kimlik kazandı. Kapanan fabrikaların arazilerinde bundan sonra ofis, konut ve alışveriş merkezi inşaatları yükseliyor. istanbul’un ilk doğal kentsel dönüşüm merkezlerinden biri olan ilçede emlak piyasası 2000’li yılların başında [r] birden bire hareketlendi. Markalı […]

Ev-Alacaklar-Dikkatޞehir Park tasarımınin gündeme gelmesiyle ilçede ko
Bir dönem tekstil fabrikaları ile sanayi sitelerinin merkezi olan Zeytinburnu, markalı konut tasarımleri ile yeni bir kimlik kazandı. Kapanan fabrikaların arazilerinde bundan sonra ofis, konut ve alışveriş merkezi inşaatları yükseliyor.

istanbul’un ilk doğal kentsel dönüşüm merkezlerinden biri olan ilçede emlak piyasası 2000’li yılların başında [r] birden bire hareketlendi. Markalı tasarımlerin çoğalması netice-si bölgedeki ikinci el konutların da değerinde yüzde 50 artış yaşandı. İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın büyüklüğü 1 milyon mkareyi bulabilir ޞehir Parkı’nın Zeytinburnu Çırpıcı bölgesine yapılacağını söylemesinin arkasından bölgedeki konutlar da prim yaptı.

YOĞUN TALEP OLabilir

Eva Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Gökçen Taşkın, bölgedeki markalı konutların mkare değerlerinin oldukça yüksek olduğunun altını çizdi. Gelecekte ޞehir Parkı, Marmaray ve Avrasya tasarımı gibi ehemmiyetli yatırımlar ile bölgenin herkesin talep gösterdiği bir yer haline geleceğini anımsatan Taşkın, ‘Bununla birlik-te mkare değerlerinde de artış olacaktır. Gelecek 3 sene-de bu artışı kademeli şeklinde görebileceğiz. Zeytinburnu ulaşım tasarımlerinin güzergahında olduğundan daha da değerli bir bölge haline gelecek’ diye konuş-tu.

Bölgenin en yeni konut tasarımleri

* Ağaoğlu Bakırköy 46 tasarımı ile bölgeye yatırım yapan firmalerden biri.

* Metropolist Yapı, Zeytinburnu Demiryolu Garı arazisinde otel, rezidans, AVM’nin bulundu ğu bir tasarım başlatacak.

* TOBB’a ait 73 bin mkare büyüklüğündeki arsa üzerinde Kalkavan Grubu, Hasan Sever inşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile otel, rezidans, kongre merkezi, ofis ve AVM’den oluşan karma tasarım inşa edilecek.

* NEF şehir parkına komşu olabilir 117 bin mkarelik iki arsa üzerinde yeni tasarım geliştirecek.

KiRALAR DA ARTTI

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz