Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Euro 1 Ayın Zirvesine Yaklaştı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:58:24
Euro 1 Ayın Zirvesine Yaklaştı

Euro 1 ayın zirvesine yaklaştı…Ekonomideki iyileşme sinyalleri sonucu euro haftanın en yükseğine dikkat çektiAlmanya’da bu hafta açıklanabilir olan ve yatırımcıların Euro Bölgesi’nin en büyük ekonomisinin sü-rat kazandığına işaret edebileceğini tahmin ettiği verinin öncesinde euro, dolar karşısında 1 haftanın en yükseğine sadece yüzde 0.4 uzakta işlem gördü. Bloomberg anketine katılan ekonomistlere göre, Almanya’da üretici fiyatları Temmuz’da […]

Euro-1-Ayin-Zirvesine-YaklastiEuro 1 ayın zirvesine yaklaştı…
Ekonomideki iyileşme sinyalleri sonucu euro haftanın en yükseğine dikkat çekti
Almanya’da bu hafta açıklanabilir olan ve yatırımcıların Euro Bölgesi’nin en büyük ekonomisinin sü-rat kazandığına işaret edebileceğini tahmin ettiği verinin öncesinde euro, dolar karşısında 1 haftanın en yükseğine sadece yüzde 0.4 uzakta işlem gördü.

Bloomberg anketine katılan ekonomistlere göre, Almanya’da üretici fiyatları Temmuz’da büyük ihtimalle yükselirken, [r] imalat ve hizmet sektörü PMI’ları bu ay Almanya ve Euro Bölgesi’nde toparlanma gösterdi. Yen erken vakitler de Japonya’nın dış ticaret açığının genişlediğini gösteren veri sonrasına değer yitirdi. Avustralya doları, merkez banasının son toplantı tutanaklarının faizlerde daha fazla indirim için bir acelenin bulunmadığı spekülasyonu sonucu tırmandı.

Euro Bölgesi’nin resesyondan toparlandığına yönelik bir hayli net sinyallerin görüldüğünü ifade eden Bank of New Zealand Ltd.’ın döviz stratejistlerinden Mike Jones, bu haftaki öncü PMI verilerinin toparlanma tredindinin parladığına işaret edeceğini öngördü. Jones, BNX’nin euronun se-ne sonu itibariyle 1.28 dolardan işlem göreceğini öngördüğünü aktardı.

Euro, dolar karşısında geçtiğimiz haftanın son gününde 1.3380’den 9 Ağustos’tan bu yana en yükseğini test etmesinin arkasından bugün 1.3323’ten işlem görüyor. Eurp, yene karşı büyük değişiklik kaydetmedi ve 130.06’da seyretti. dolar, yene karşı yüzde 0.1 güçlenerek 97.62’ye çıktı.

Alman Federal istatistik Ofisi’nin yarın ÜFE’nin Temmuz’da aylık baza yüzde 0.2 artışla 6 ayın ilk yükselişini açıklayacağı tahmin ediliyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz