Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ersun Yanalın Derdi Büyük
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:31:34
Ersun Yanalın Derdi Büyük

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, milli takımlara gitmiş olan oyuncuların fazlalığı sebebi ile bu haftaki Torku Konyaspor maçına sıkıntı-lı hazırlanıyor.Ersun Yanal, milli takımlara gitmiş olan oyuncuların fazlalığı sebebi ile bu haftaki Torku Konyaspor maçına sıkıntı-lı hazırlanıyor. 13 oyuncusundan yoksun bir şekilde sezonun ilk maçına odaklanan tecrübeli hocanın, taktik prova yapamamaktan şikayetçi olduğu söylen di. Milliyet’ten […]

Ersun-Yanalin-Derdi-BuyukFenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, milli takımlara gitmiş olan oyuncuların fazlalığı sebebi ile bu haftaki Torku Konyaspor maçına sıkıntı-lı hazırlanıyor.
Ersun Yanal, milli takımlara gitmiş olan oyuncuların fazlalığı sebebi ile bu haftaki Torku Konyaspor maçına sıkıntı-lı hazırlanıyor.

13 oyuncusundan yoksun bir şekilde sezonun ilk maçına odaklanan tecrübeli hocanın, taktik prova yapamamaktan şikayetçi olduğu söylen di. Milliyet’ten Sena Ok’un haberine göre; Egemen Korkmaz ve Gökhan Gönül’ün [r] de takımla birlik-te çalışmasına rağmen şimdi-lik hazır olmaması, Volkan Demirel, Meireles ve Bruno Alves’in cezaları Yanal’ı kara kara düşündürüyor.

Milli maçların arkasından dönecek oyuncular perşembeyi rejenerasyon ile geçirecek. Cuma günü ise saba h saatlerin de yapılabilir tek çalışma sonrası sarı-lacivertliler Konya’ya uçacak. Sezonun ilk maçının moral ve motivasyon bakımındanbüyük ehemmiyet taşıdığını düşünen Yanal’ın bütü n bu olumsuzlukların altından kalkmak için formüller aradığı, hayal kırıklığı yaşamak istemediği kaydoldu.

Yanal memnun kaldı

Bu arada Yanal’ın bütü n eleştirilere rağmen takımının Salzburg ve Galatasaray Takımı maçlarındaki oyunundan memnun olduğu öğrenil-di. özel olarak takımın zor duruma düştüğünde verdiği reaksiyon Fenerbahçe Takımı’nin hocasını sevindirdi. Salzburg maçlarından yenen gollerin arkasından oyuncuların çabuk ayağa kalkması, Galatasaray Takımı karşısında geriye düşülmesine rağmen 10 şa-hıs oynamalarına rağmen rakibe son dakikalarda üstünlük kurulması gelecek adına tecrübeli hocayı umutlandırdı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz