Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Erkan Petekkayayı Dövüp Denize Attılar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:38:46
Erkan Petekkayayı Dövüp Denize Attılar

Bir barda iki korumasının karıştığı bıçaklı kavgayı ayırmak arzulayan Erkan Petekkaya’yı denize attılar.Muğla’nın Datça ilçesi’nde, bir barda iki korumasının karıştığı ve sokağa da taşan bıçaklı kavgayı ayırmak arzulayan oyuncu Erkan Petekkaya, bir grup tarafından denize atıldı. Polisin hadisede n sonra göz altına aldığı Petekkaya’nın iki koruması, ortada şikayetçi olmaması sonucu hürriyetine kavuştu. Bir TVkanalındaki ‘Öyle […]

Erkan-Petekkayayi-Dovup-Denize-AttilarBir barda iki korumasının karıştığı bıçaklı kavgayı ayırmak arzulayan Erkan Petekkaya’yı denize attılar.
Muğla’nın Datça ilçesi’nde, bir barda iki korumasının karıştığı ve sokağa da taşan bıçaklı kavgayı ayırmak arzulayan oyuncu Erkan Petekkaya, bir grup tarafından denize atıldı.

Polisin hadisede n sonra göz altına aldığı Petekkaya’nın iki koruması, ortada şikayetçi olmaması sonucu hürriyetine kavuştu.

Bir TVkanalındaki ‘Öyle [r] Bir Geçer Zaman Ki’ televizyon dizinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, bugün saat 03.30 sıralarında, iki koruması ile Datça Limanı’ndaki bir bara geldi. Barda, bir kadına laf attıkları ileri sürülen korumalar 30 yaşındaki B.A. ve 25 yaşındaki U.T. ile ötek i müşteriler arasında tartışma çıktı.TARTIޞMA KAVGAYA DÖNÜŞžTÜTartışma az zaman içerisinde büyüyerek dışarı taştı. Kalabalık bir grup tarafından tartaklanan iki korumadan biri cebinden ‘kelebek’ şeklinde bilinen bir bıçağı çıkartıp, rastgele sallamaya başladı.PETEKKAYA AYIRMAK rica ettiBu sırada oyuncu Erkan Petekkaya, araya girip kavgayı ayırmak rica etti. faka t sinirli grup, Petekkaya’yı denize attı. Bar çalışanlarının haber vermesi sonucu gelen poli s ekibi ekipleri , korumalar B.A. ve U.T.’yi göz altına aldı.Polisteki ifadelerinde, kendilerini korumak için bıçak çektiklerini anımsatan iki koruma, ortada şikayetçi olmaması sonucu hürriyetine kavuştu. Erkan Petekkaya da kendisini denize atan kişilerden şikayetçi olmadı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz