Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Erdoğan Koylarda Durum Felaket
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:47:59
Erdoğan Koylarda Durum Felaket

Başbakan Erdoğan’ın tatil yapar iken tebdili giyisile Bodrum’da koyları denetlediği görül-dü. Çevre ve ޞehircilik Bakanı Bayraktar’ın eşlik ettiği incelemeyi anlatan Erdoğan ‘Durum felaket’ diye konuş-tu.Günü birlik temaslar için Türkmenistan’a gitmiş olan Erdoğan uçakta ehemmiyetli açıklamalar yaptı. Bayram tatili esnasında tebdili giyisi Ege koylarında denetim yaptığını anımsatan Erdoğan, ‘Bu kadar vicdansızlık olmaz. Yapılaşma denize kadar girmiş. Kıyı […]

Erdogan-Koylarda-Durum-FelaketBaşbakan Erdoğan’ın tatil yapar iken tebdili giyisile Bodrum’da koyları denetlediği görül-dü. Çevre ve ޞehircilik Bakanı Bayraktar’ın eşlik ettiği incelemeyi anlatan Erdoğan ‘Durum felaket’ diye konuş-tu.
Günü birlik temaslar için Türkmenistan’a gitmiş olan Erdoğan uçakta ehemmiyetli açıklamalar yaptı. Bayram tatili esnasında tebdili giyisi Ege koylarında denetim yaptığını anımsatan Erdoğan, ‘Bu kadar vicdansızlık olmaz. Yapılaşma denize kadar girmiş. Kıyı kenar çizgisi filan hak getire. Neredeyse denize düşecekler. Bu kadar da olmaz’ diye konuş-tu. Çevre Bakanı [r] ve ekibiyle Torba ve Güvercinlik koylarını gezdiklerini anlatan Erdoğan, ‘Hem havadan hem denizden inceledik. Hatta birtakım yerlerin Google’dan çekilmiş hallerine dahi baktık. Hiç kimseye bir şey söylemeden inceledik. Durum felaket. Çevre çevre diyenlerin çevre duyarlılıklarını orada gördük. Tutanaklar tuttuk. tüm sahil bandını bu şekilde denetleyeceğiz. Çevre ve ޞehircilik Bakanlığı kendi açısından, Kültür ve Turizm Bakanlığı kendi cephesinden, içişleri Bakanlığı belediyeler boyutundan bakacak. Kıyı kenar çizgisi incelemesi yapılacak. Belediyeler bu inşaatlar yapılırken neredeymiş? Nasıl izin vermişler anlamak mümkün değil. Denetimler sonunda haklarında dava açılabilir, gerekirse de görevden almalar olabilir. Denetimler ve cezai işlemlere hemen başlıyoruz. Valilikler, kolluk güçleri verecek. Yıkımlara başlayacağız’ diye konuş-tu.  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz