Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Erdoğan Bu Kez New York Timesı Azarladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 7 Haziran 2013 - 14:57:33
Erdoğan Bu Kez New York Timesı Azarladı

Başbakan Erdoğan bugün Avrupa Birliği’yle alaka-lı katıldığı konferansta yabancı basını paralı ilan yayımladığı için uyardı.Başbakan Erdoğan, medyaya attığı fırçaları okyanus ötesine taşırdı. Gezi Parkı eylemlerine destek vermek arzulayan misafirin başlattığı kampanyada toplanan para ile ABD’nin etkili bir şekilde gazetelerinden New York Times‘a verilen ilanda eylemlerin Türk medyası tarafından karartıldığı vurgulanmış, eylemcilerin talepleri ve maruz kaldıkları […]

Erdogan-Bu-Kez-New-York-Timesi-AzarladiBaşbakan Erdoğan bugün Avrupa Birliği’yle alaka-lı katıldığı konferansta yabancı basını paralı ilan yayımladığı için uyardı.
Başbakan Erdoğan, medyaya attığı fırçaları okyanus ötesine taşırdı. Gezi Parkı eylemlerine destek vermek arzulayan misafirin başlattığı kampanyada toplanan para ile ABD’nin etkili bir şekilde gazetelerinden New York Times‘a verilen ilanda eylemlerin Türk medyası tarafından karartıldığı vurgulanmış, eylemcilerin talepleri ve maruz kaldıkları poli s ekibi şiddeti anlatılmıştı.

PARAYI VERENLERiN KAYNAKLARINI BiLiYORUZ

Avrupa Birliği’yle alaka-lı katıldığı konferansta konuşan Başbakan Erdoğan konuşmasının son bölümünde isim vermeyerek New York Times ve The Economist gibi yabancı basın kurumlarına çattı. medya kurumlarını uyaran Erdoğan “Yabancı medyaya da yanlı ilanlar basmamasını da hatırlatırım. Parayı bastırıp bu ilanları verenlerin kaynaklarını da biliyoruz.” dedi.

GEZi PARKI iLANI iÇiN NEW YORK TIMES’I UYARDI

Yabancı medya sipariş sonucu ilanlar yayımlamalı. Bunu kendilerine hatırlatırım. Gazetelere parayı basmak suretiyle ilan verenlerin kim olduklarını da biliyoruz. Bunları da hatırlatmak isterim. Yabancı medyaya da yanlı ilanlar basmamasını da hatırlatırım. Parayı bastırıp bu ilanları verenlerin kaynaklarını da biliyoruz.

iKTiDARIMIZI ENGELLEMEK iÇiN ATILMIޞ ADIMDIR

Faiz lobisi de heveslenmesin. Bu toplumun diye konuş-tuği olacak. Bu yine Türkiye’deki faiz lobisinin iktidarımızı engellemek için attığı adımdır. Onlar da hiç heveslenmesin, o rica ettikleri olmayacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz