Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Erdoğan Beyaz Saraya Ne Oluyor?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:05:03
Erdoğan Beyaz Saraya Ne Oluyor?

Erdoğan Beyaz Saraya ne oluyor?…Mısır’daki darbenin arkasında israil olduğu şeklindeki sözleri ile alaka-lı açıklamada bulunan ABD’ye tepki gösteren Başbakan Erdoğan, “Ben burada israil’i ifade ettim. Peki Beyaz Saray’a ne oluyor da Beyaz Saray bunu konuşuyor” diye konuş-tu.Başbakan Erdoğan, Rize ilinde konuştu. Başbakan, ޞam’daki kimyasal silah saldırısını hatırlatarak, “Ben inanıyorum ki bu Beşşar Esad’ın bundan sonra […]

Erdogan-Beyaz-Saraya-Ne-OluyorErdoğan Beyaz Saraya ne oluyor?…
Mısır’daki darbenin arkasında israil olduğu şeklindeki sözleri ile alaka-lı açıklamada bulunan ABD’ye tepki gösteren Başbakan Erdoğan, “Ben burada israil’i ifade ettim. Peki Beyaz Saray’a ne oluyor da Beyaz Saray bunu konuşuyor” diye konuş-tu.
Başbakan Erdoğan, Rize ilinde konuştu.

Başbakan, ޞam’daki kimyasal silah saldırısını hatırlatarak, “Ben inanıyorum ki bu Beşşar Esad’ın bundan sonra son çırpınışlarıdır. Çünkü müntakim olan Allah inanıyorum ki bunun hesabını en az zaman içerisinde ondan soracaktır. Bu yavruların intikamını onlardan alacaktır” diye konuş-tu.

Erdoğan, “1071 [r] yılından bugüne kadar bu topraklar üzerinde, bu geniş coğrafyada sesimizin, sözümüzün ulaştığı her yerde biz sadece hakkı savunduk, sadece barışı savunduk, sadece dostluğu, kardeşliği, dayanışmayı savunduk. Bin yıldır kardeşin kardeşi katletmesine, Müslümanın Müslümana kıymasına, mezhep çatışmalarına hiçbir şekilde müsamaha göstermedik, kardeşin kardeşi katlettiği çatışmaların içerisinde hiçbir zaman olmadık. Biz hep arabulucu olduk, hep mazlumun yakınında yer aldık” diye konuş-tu.

Başbakan Erdoğan, “içeride ya da dışarıda kim ne dersedesin Türkiye hak bildiği yolda dosdoğru yürüyen bir devlettir. Hiç kimse ama hiçkimse bize istikamet çizemez. Hiç kimse bize ne yapacağımızı öğretmeye, dayatmaya kalkışamaz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan şöyle söyledi:

“Demokrasi sandık değildir diyenlerin kim olduğunu öğrendiniz mi? işlerine geldiği zaman sandık, işlerine gelmediği zaman sandık değil. Bunu ben söyleyince Beyaz Saray’dan bana cevap geliyor. Üzüldüm. Niye? Çünkü bunun muhatabı Beyaz Saray değildi. Çünkü ben burada Amerika’yı ifade etmedim. Ben burada israil’i ifade ettim.

Peki Beyaz Saray’a ne oluyor da Beyaz Saray bunu konuşuyor. Beyaz Saray bunu dillendirmemeliydi. Beyaz Saray böyle bir şeyi konuşmamalıydı. Eğer bunu konuşması gereken varsa israil konuşmalıydı. Bu, NATO’da birlik-te olan iki ülke şeklinde bir ortağın, bir ötek i ortağa böyle bir yaklaşımı yakışık almadı. işte dünyanın çifte standardını göstermesi bakımından bu da oldukça çok önemli.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz