Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Engelliler Için Kapak Toplayan Minik Kız
Engelliler Için Kapak Toplayan Minik Kız

Bolu ilinde engelliler için mavi kapak toplayarak üç adet tekerlekli sandalye alan minik Su Naz ޞişman, 3 engelli vatandaşın yüzünü güldürdü.Sokakta gördüğü engelli vatandaştan etkilenen ve babasının telkinleriyle mavi kapak toplamaya başlayan küçük Su Naz, biriktirdiği kapağa karşılık 3 adet tekerlekli sandalye aldı. Minik kız, yaşına rağmen sergilediği olgun davranış nedeni ile plaket ile ödüllendirildi. […]

Engelliler-Icin-Kapak-Toplayan-Minik-KizBolu ilinde engelliler için mavi kapak toplayarak üç adet tekerlekli sandalye alan minik Su Naz ޞişman, 3 engelli vatandaşın yüzünü güldürdü.
Sokakta gördüğü engelli vatandaştan etkilenen ve babasının telkinleriyle mavi kapak toplamaya başlayan küçük Su Naz, biriktirdiği kapağa karşılık 3 adet tekerlekli sandalye aldı. Minik kız, yaşına rağmen sergilediği olgun davranış nedeni ile plaket ile ödüllendirildi. CHP Bolu ili Milletvekili Tanju Özcan ve Ankara ili Etimesgut bütü [r] n Engelliler ve Yoksullar Dayanışma Derneği Başkanı Yavuz Temur’un da katıldığı törende, küçük Su Naz, aldığı tekerlekli sandalyeleri engelli vatandaşlara teslim etti. Milletvekili Özcan, “Bugün oldukça çok anlamlı bir iş için buradayız. Küçük kızımız Su Naz, sokakta bir engelli vatandaşımızı görünce oldukça çok etkilenmiş. Onlara yardımcı olmak için de mavi kapak toplamaya başlamış. 1 milyon kapak toplayarak üç tekerlekli sandalye aldı. Kendisini kutluyorum. Her vatandaş Su Naz gibi duyarlı olabilse tüm engelleri kaldırabiliriz.” diye konuş tu. Etimesgut bütü n Engelliler ve Yoksullar Dayanışma Derneği Başkanı Yavuz Temur ise “2009 yılında faaliyete başlayan derneğimiz pek fazla aktif olamamıştı. Yenice çalışmalarımızı hızlandırdık. Engelliler için küçük kızımıza duyarlı olduğu için teşekkür ediyorum.” diye konuş tu. Törenin arkasından Tanju Özcan, Su Naz ޞişman’a plaket verdi. Dernek Başkanı Yavuz Temur da teşekkür belgesi verdi. Törenin arkasından tekerlekli sandalyeler yürüme engelli vatandaşlara verildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz