Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

En Popüler Nostaljik Cep Telefonları
En Popüler Nostaljik Cep Telefonları

Cep telefonu ilk piyasaya sürüldüğünden bu yana popüler olmuş cep telefonları haberimizde!Cep telefonu ilk çıktığında eminiz ki kullanıcılar oldukça şaşırmışlardı. Çünkü onlar sadece kablolar ile birbirine bağlanarak bağlantı kurulan cihazlara alışkınlardı. Kablosuz bağlantı kurmak ve her gittiği yere telefon götürmek bir zamanlar bir mucize ve hayal şeklinde görülürdü.Ancak teknoloji o kadar gelişti ki insanlar birbirine […]

En-Populer-Nostaljik-Cep-TelefonlariCep telefonu ilk piyasaya sürüldüğünden bu yana popüler olmuş cep telefonları haberimizde!
Cep telefonu ilk çıktığında eminiz ki kullanıcılar oldukça şaşırmışlardı. Çünkü onlar sadece kablolar ile birbirine bağlanarak bağlantı kurulan cihazlara alışkınlardı. Kablosuz bağlantı kurmak ve her gittiği yere telefon götürmek bir zamanlar bir mucize ve hayal şeklinde görülürdü.Ancak teknoloji o kadar gelişti ki insanlar birbirine her yerde [r] ulaşabildiği gibi çeşit çeşit özel olarakr sene ler geçtikçe cep telefonlarına geldi ve bu cihazlar neredeyse cepte gezen bir bilgisayar oldu.Önceleri sadece zengin cihazı olan cep telefonlarını şuanda 10 yaşında bir çocuğun elinde görmek mümkün. Erkek, kadın, büyük ve küçük herkesin elinde cep telefonu bulunuyor.Peki şimdiye kadar hangi cihazlar piyasaya sürüldü? Hangi cep telefonları geldi geçti? Dünden bugüne çıkan en popüler akıllı telefonların listesini haberimizde inceleyebilirsiniz.En popüler nostaljik cep telefonların listesi sonraki sayfalarımızda.Motorola DynaTAC 8000XAnalog Motorola DynaTAC 8000X 1983 yılının müthiş ürünüydü.1989Motorola MicroTAC 9800XBu modelden önceki bütü n telefonlar ankesörlü telefondan az daha ufaktı ve faka t ceketlere sığmıyordu. Microtac ile bu sıkın tı ortadan kalktı1992Motorola International 3200Ilk dijital cep telefonu.Nokia 1011Ilk seri üretime geçilen ve 1994 yılına kadar üretilen telefon.1993BellSouth/IBM Simon Personal CommunicatorThe IBM Simon ilk PDA/Telefon birleşimidir.Nokia 8110Kapaklı “muz telefon” diye de anılan bu meşhur model ilk kez Matrix TV filminde popüler oldu.Nokia 9000 CommunicatorIntel 386 işlemcili ilk smartphone.1998Nokia 9110iNokia’nın bu serisi geliştikçe ağırlığını da yitirdi.Nokia 5110Çok uzun sene ler boyunca en oldukça çok satan telefonlar listesinin 1 numarasıydı.Motorola StarTac (dijital)Bir zamanların en popüler cihazı olan Motorola StarTac 1999 yılında dijital cep telefonu şeklinde piyasaya sürüldü.LG VX6000Oled ekranı ve yanıp sönen fütüristik ışıkları ile alak a çeken kapaklı cep telefonu LG VX6000 2003 yılında en popüler cihazlardan biriydi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • erkek olan nil
  • nostalji cep telefonları
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz