Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

En Doğal Defter
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:19:25
En Doğal Defter

En doğal defter…USB’li defterin mucidinden yeni bir icat daha!Üç ay ev-vel dünyanın ilk USB’li defterini üreten ve piyasaya çıktığı ilk ay dünyanın değişik ülkelerinden 300 bin dolarlık sipariş alan Acar Group, şimdi de heps i geri dönüşümlü şeklinde ürettiği yeni defter ve ajandası ile adından söz ettiriyor. Acar Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa [r] […]

En-Dogal-DefterEn doğal defter…
USB’li defterin mucidinden yeni bir icat daha!
Üç ay ev-vel dünyanın ilk USB’li defterini üreten ve piyasaya çıktığı ilk ay dünyanın değişik ülkelerinden 300 bin dolarlık sipariş alan Acar Group, şimdi de heps i geri dönüşümlü şeklinde ürettiği yeni defter ve ajandası ile adından söz ettiriyor. Acar Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa [r] Acar, yine dünyada bir ilk olan yeni ürünle alaka-lı şunları belirt ti:

‘AJANDA ile birlik-te ÇiÇEK DE GÖNDERMiޞ OLACAKSINIZ’

“Yeni ürettiğimiz defterimizin özelliği öncelikle yüzde 100’ü geri dönüşümlü olmasıdır. ayrıyetten sonucu iliştirilen çiçek şeklindeki kağıt süsüyle de dünyanın alakasıni çekecek. Yani bir dostuna ajanda hediye etmek arzulayan biri, iki hediye birden göndermiş olacak. Çünkü ajandanın üzeri içerisinde bulunan çiçek şeklindeki kağıt süsü koparıp herhangi bir toprağa ya da saksıya ektiğinizde kısa olan zaman sonra çiçek açmaya başlıyor. Patenti bize ait olan Note-Eco ajandamızın üzerindeki ‘Ajanda Bandı” diye konuş-tuğimiz tohumu bütü n ölçülerdeki ajandalara uygulayabiliyoruz.”

‘iHRACAT REKORU KIRACAĞIZ’

USB’li ürünün yankıları sürerken yeni tohumlu ajandası Note-Eco ile daha ilk günden çok büyük rağbet olduğunu ifade eden Mustafa Acar, “Yeni ürüne büyük ala-ka var. tahmini üç ay ev-vel piyasaya sürmüş olduğumuz USB’li üründen bir ayda 300 bin dolarlık sipariş almıştık. Başta Almanya olmak üzere, Fransa, Rusya, trikoistan ve Çin’den üç ayda bir milyon doların üzerinde sipariş aldık. heps i geri dönüşümlü olan Note-Eco ajandamıza da çok büyük ala-ka var. Daha şimdiden bir hafta dahi olmadan yurt içi ve yurt dışından 150 bin dolarlık sipariş aldık. Kurban Bayramı ve Yılbaşı göz önüne alındığında se-ne sonuna kadar 4-5 milyon dolarlık ciro yapmayı hedefliyoruz. Bunun yarısına yakınının ihracattan geleceğini tahmin ediyoruz” diye konuş-tu.

Note-Eco Ajanda Bandı bir doğa kartı;

içinde 12 çeşit kır çiçeği ve mavi ladin ağacı tohumu bulunuyor. Onu, evinizde güneş gören bir saksıda ya da bahçenizde, toprağın 0,5 cm altına ekin ve sprey sulama yapın. 1 ile 4 hafta içerisinde çiçeklerinin açmaya başladığını göreceksiniz. Ladin ağacı 4 ay içerisinde büyümeye başlayabilir ve 2 yıl içerisinde 20-30 santimetre büyüyecektir. Çiçeklerine ve ağacına baktıkça sürdürülebilir bir dünyanın önemini bir kez daha hatırlamanızı dileriz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz