Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 13 Eylül 2017 - 10:42:06
Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten çok önemli pasaport uyarısı… Yurtdışına çıkarken gazeteci, bürokrat, sporcu ve akademisyen gibi deği-şik meslek maliklerinin görevleri süresince kullandıkları gri pasaportların verilmemesi nedeni ile oldukça çok sayıda [r] şa-hıs de mağdur oldu.Gri pasaportla gidecekleri ülkeye vizesiz girebilen özel olarak AB tasarımlerinde yer alan öğrenciler ve sporcular da yeni pasaport verilmemesi nedeni ile bordo pasaport alıp, […]

Emniyetten-Cok-Onemli-Pasaport-UyarisiEmniyetten çok önemli pasaport uyarısı…

Yurtdışına çıkarken gazeteci, bürokrat, sporcu ve akademisyen gibi deği-şik meslek maliklerinin görevleri süresince kullandıkları gri pasaportların verilmemesi nedeni ile oldukça çok sayıda [r] şa-hıs de mağdur oldu.Gri pasaportla gidecekleri ülkeye vizesiz girebilen özel olarak AB tasarımlerinde yer alan öğrenciler ve sporcular da yeni pasaport verilmemesi nedeni ile bordo pasaport alıp, gidecekleri ülkeye göre vize başvurusunda bulunmak zorunda kaldı. Katılacağı etkinliklere kısa olan zaman bulunan şahıs-lar ise gidememe hali ile karşı karşıya kaldı.DARPHANE BASMADI YANITIAnkara ili Emniyet Müdürlüğü Pasaport ޞube Müdürlüğü’nün girişine, “Yeni hizmet pasaportu müracaatı alınamamaktadır. Mevcut süresi yeterli olan hizmet pasaportu aktive edilecektir” yazıları asıldı. Pasaport işlemlerini yapan görevliler, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün pasaport basmadığını belirterek, yeni hizmet pasaportu veremediklerini belirt ti. Süresi olanların gri pasaportlarını kullanabileceklerini ifade eden görevliler, yeni gri pasaportların ne zaman verilmeye başlanacağı ile alaka-lı bir zaman de veremediklerini söyled i.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.istiklal.com.tr

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında iSTiKLAL internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik şeklinde geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberler ile alaka-lı her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.

newsHistoryLoad(6435500, ‘diger’);

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz