Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyet Müdürü Biber Gazı Kullanmasak Hepsini Tarardık
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ocak 2013 - 22:58:21
Emniyet Müdürü Biber Gazı Kullanmasak Hepsini Tarardık

Cizre Güvenlik Hizmetlerini Destekleme ve Güçlendirme Derneği’nce Emniyet Müdürlüğü Lokali’nde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe katılanlar, ilçenin sorunları ve izinsiz gösterilerde yoğun biber gazı kullanımından duydukları rahatsızlıklarla ilg i lı görüşlerini aktardı.Vatandaşların şikayetlerine yanıt veren ilçe Emniyet Müdürü Ercan içli, şunları söyledi: “Polis hiçbir zaman durup dururken gaz atmıyor. Biber gazı kullanmaktan biz de mutlu değiliz. Ben […]

Emniyet-Muduru-Biber-Gazi-Kullanmasak-Hepsini-Tarardik

Cizre Güvenlik Hizmetlerini Destekleme ve Güçlendirme Derneği’nce Emniyet Müdürlüğü Lokali’nde etkinlik düzenlendi.
Etkinliğe katılanlar, ilçenin sorunları ve izinsiz gösterilerde yoğun biber gazı kullanımından duydukları rahatsızlıklarla ilg i lı görüşlerini aktardı.Vatandaşların şikayetlerine yanıt veren ilçe Emniyet Müdürü Ercan içli, şunları söyledi:
“Polis hiçbir zaman durup dururken gaz atmıyor. Biber gazı kullanmaktan biz de mutlu değiliz. Ben buraya ilk geldiğimde normal zamanlarda kullanılan gaz bombası sayısı 4 bin 200 iken geçen gün biz bunu 600’e düşürdük.[r]. Onlar sürekli trendi yükseltmesine karşın biz yine gaz atıyoruz, çünkü başka şansımız yok. Keşke başka bir alternatifimiz olsa da gaz kullanmasak. Anca k kullanmak zorunda olduğumuz için kullanmamız gereken yerde kullanıyoruz.”
“iSTESEYDiK HEPSiNi TARARDIK”
Geçen yı l Nevruz kutlamalarında bir şehit verdiklerini hatırlatan içli, konuşmasını şöyle sürdürdü:
”Biz isteseydik oranın hepsini tarardık. Orada 100-200 şahı s ölürdü, ama örgütün ve burayı karıştırmak isteyenlerin amacına ulaşmasını sağlardık. Biz bir şehit verdik ama hiçbir vatandaşın burnu kanamadı.
Biz bu gaz meselesini de hoşlanarak ve isteyerek yapmıyoruz. Anca k insanlar o kadar abartıyor ki güya biz atılan gaz başına para alıyormuşuz, biz kendimizi taşlatıyormuşuz bunu bile söylüyorlar. Atılan her bir gaz 50 lira ve bunu 4 binle çarptığınızda oldukça çok büyük bir rakam çıkıyor.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz