Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyet Caimasını Üzen Kaza
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:11:01
Emniyet Caimasını Üzen Kaza

Aksaray ilinde poli s ekibi memuru 44 yaşındaki Veysel Ramazan Dalgıç’ın kullandığı ara-ba virajı alamayınca, takla atarak ağaca çarptıktan sonra apartmanın altındaki iş yerine çarparak durdu. Kazada otomobildeki 3 şa-hıs öldü, 2 şa-hıs de yaralandı.Kaza , ޞamlı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde saat 16.30 sıralarında meydana geldi. Nevşehir ili ili Avanos ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirilmiş poli […]

Emniyet-Caimasini-Uzen-KazaAksaray ilinde poli s ekibi memuru 44 yaşındaki Veysel Ramazan Dalgıç’ın kullandığı ara-ba virajı alamayınca, takla atarak ağaca çarptıktan sonra apartmanın altındaki iş yerine çarparak durdu. Kazada otomobildeki 3 şa-hıs öldü, 2 şa-hıs de yaralandı.
Kaza , ޞamlı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde saat 16.30 sıralarında meydana geldi. Nevşehir ili ili Avanos ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirilmiş poli s ekibi memuru 44 yaşındaki Veysel Ramazan Dalgıç’ın kullandığı 47 DP 161 plakalı araba-yı ile seyir halindeyken iddiaya göre viraja hızlı girdi. checkden çıkan [r] otomobil, kaldırıma çarptıktan sonra takla atmaya başladı. Kaldırım üzerindeki ağacı devirdikten sonra yarım mlik bahçe duvarını da aşan otomobil, apartmanın altında araç aksesuarı satan iş yerinin beton kolonlarına çarparak durdu. tahmini 17 m takla attıktan sonra duran araba-yı n şoförüsü Veysel Ramazan Dalgıç ile yakınındaki Fadime Taş (65) ve Semiha Tektaş (60) kaldırıldığı hastanede öl-dü. Yarası ağır olan şoförünü eşi 28 yaşındaki Rahime Dalgıç ve 4 yaşındaki kızı Elçin Dalgıç da Aksaray ili Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.Kaza anında araba-yı n takla atarak üzerlerine geldiğini gören ve arka bölüme kaçan iş yeri sahibi Cafer Köksal (30) ve yakınındaki Celal Koçak (32) ise kazayı yara almadan atlattı. hadises i anlatan Celal Koçak, “iş yerinde oturuyorduk. Bir anda gürültü duyduk. araba-yı n takla atarak iş yerine doğru geldiğini gördük. Arka tarafa doğru kaçtık. ara-ba kolonlarına çarparak durdu” diye konuş-tu. Polis, kaza ile alaka-lı araştırma başlattı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz