Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyet Amirinden Osuruk Savunması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:12:33
Emniyet Amirinden Osuruk Savunması

Orantısız güç ve gaz kullanımını soruşturan müfettişler emniyet amirini ifadeye çağırdı. ViDEOGezi Parkı protestolarına müdahale eden Çevik Kuvvet ޞube Müdürlüğü’nde görevlendirilmiş emniyet amiri E.A., eylemlerin durulduğu bir anda kendilerini çeken basın mensupları ile tartışmaya girdi. Bu sırada gatecilerin kameraları kayıttaydı.Sosyal paylaşım sitelerine düşen görüntüler izlenme rekoru kırdı. Görüntülerde, emniyet amiri, kimlik sorduğu gazetecilere, “bundan sonra […]

Emniyet-Amirinden-Osuruk-SavunmasiOrantısız güç ve gaz kullanımını soruşturan müfettişler emniyet amirini ifadeye çağırdı. ViDEO
Gezi Parkı protestolarına müdahale eden Çevik Kuvvet ޞube Müdürlüğü’nde görevlendirilmiş emniyet amiri E.A., eylemlerin durulduğu bir anda kendilerini çeken basın mensupları ile tartışmaya girdi. Bu sırada gatecilerin kameraları kayıttaydı.

Sosyal paylaşım sitelerine düşen görüntüler izlenme rekoru kırdı. Görüntülerde, emniyet amiri, kimlik sorduğu gazetecilere, “bundan sonra polisi çekmeyin, [r] polisi çekmeyin ya, gösteri yapan kişileri çek” diyerek eylemcilerin kurduğu barikatı gösterdi ve “Burayı çek” diye konuş-tu. Bu sırada da gaz maskesini barikata fırlattı. Sinirlerine hakim olamayan emniyet amiri, “ poli s ekibi günah keçisi mi? Çıldırttınız adamı. Basın yazıyor, ‘polis gaz attı’ ne yapayım, osurayım mı, Silah mı kullanayım, ne yapayım? diye konuş-tu. Görüntülerin internete düşmesinin arkasından müfettişler, önceki gün emniyet amirini ifadeye çağırdı.

Emniyet Amiri ifadesinde, “3 gündür ayaktaydım. Yorgunluktan bitap düşmüştüm. olay ilerın durduğu anlarda dahi sürekli, ısrar ile polisi çekiyorlardı. sinirlendi m, bir an kendimi yitirdim. istemediğim bir hareketi yaptım” diye konuş-tuği önplanasürüldü. Müfettişler, hadises i disiplin dışı bir hareket ve konuşma şeklinde değerlendirirse, emniyet amiri hakkında idari araştırma açılabilecek.

iޞTE EMNiYET AMiRiNiN ÇILDIRDIĞI O AN : ViDEO

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz