Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emenikeden Fenerbahçeye Gelecek Mi
  • Ana Sayfa » Spor
  • 29 Aralık 2012 - 21:15:49
Emenikeden Fenerbahçeye Gelecek Mi

Fenerbahçe’nin transfer etmeyi düşündüğü Emmanuel Emenike’den kötü haber geldi. Fenerbahçe’nin resmi olarak transfer teklifinde bulunduğu Emmanuel Emenike şok edici açıklamalar yaptı. Emenike, “Sadece Fenerbahçe değil, Türkiye defteri benim için kapandı” şeklinde konuştu. Sabah’ın haberine göre; Fenerbahçe’nin geri döndürmeye çalıştığı Emmanuel Emenike, “Benim için Fenerbahçe değil, Türkiye defteri bile kapandı” şeklinde konuştu. Fenerbahçe’nin Spartak Moskova’ya resmi […]

Emenikeden-Fenerbahceye-cevapFenerbahçe’nin transfer etmeyi düşündüğü Emmanuel Emenike’den kötü haber geldi.
Fenerbahçe’nin resmi olarak transfer teklifinde bulunduğu Emmanuel Emenike şok edici açıklamalar yaptı. Emenike, “Sadece Fenerbahçe değil, Türkiye defteri benim için kapandı” şeklinde konuştu.

Sabah’ın haberine göre; Fenerbahçe’nin geri döndürmeye çalıştığı Emmanuel Emenike, “Benim için Fenerbahçe değil, Türkiye defteri bile kapandı” şeklinde konuştu.
Fenerbahçe’nin Spartak Moskova’ya resmi teklifi yaptığını belirten Emenike’nin avukatı Rezan Epözdemir, Rus ekibinin de golcü futbolcunun da transfere sıcak bakmadığını şeklinde konuştu.
Rezan Epözdemir, Emenike’nin sözleşmesinde “50 milyon Euro’ya serbest kalır” maddesinin bulunduğunı da ekledi. Ria Novosti gazetesine konuşan Spartak Moskova’nın hocası Valeriy Karpin de Emenike’yi bırakmayacaklarını şeklinde konuştu.
“FENERBAHÇE’Yi SEViYORUM AMA DÖNMEM”
Rusya’nın PM News radyosuna konuşan Emmanuel Emenike de Fenerbahçe’ye gelmesinin söz konusu olmadığını şeklinde konuştu. Nijeryalı golcü, “Fenerbahçe’yi, teknik direktör Aykut Kocaman’ı, taraftarı seviyorum. ancak sadece Fenerbahçe değil, benim için Türkiye defteri de kapandı. Haketmediğim halde yaşadıklarım, cebime koyduğum tüm güzellikleri alıp götürdü. Tatil için, ziyaret için Türkiye’ye giderim ama artık orada futbol oynamak istemem. Asla, ‘asla’ dememek gerek. Bunu biliyorum ama buna karşın ‘asla’ diyorum” şeklinde konuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz