Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Elazığspor F.Bahçe Maçı Ne Zaman
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 17 Ocak 2013 - 10:36:52
Elazığspor  F.Bahçe Maçı Ne Zaman

Elazığspor Futbol ޞube Sorumlusu Yüksel Aydın, Pazar günü oynayacakları Fenerbahçe Takımı maçını kazanacaklarını iddia etti.2 Ocak’tan bu yana Antalya ilinde kampta bulunduklarını, yaşadıkları sıkıntılara rağmen kampın iyi geçtiğini anımsatan Elazığspor Takımı Futbol ޞube Sorumlusu Yüksel Aydın, “Takımdan ayrılan ve yeni gelen arkadaşlarımız oldu. Hocamız yeni gelenleri maça en iyi şekilde hazırlamaya hazırlanıyor. Fenerbahçe Takımı’nin ligdeki […]

Elazigspor--FBahce-Maci-Ne-ZamanElazığspor Futbol ޞube Sorumlusu Yüksel Aydın, Pazar günü oynayacakları Fenerbahçe Takımı maçını kazanacaklarını iddia etti.
2 Ocak’tan bu yana Antalya ilinde kampta bulunduklarını, yaşadıkları sıkıntılara rağmen kampın iyi geçtiğini anımsatan Elazığspor Takımı Futbol ޞube Sorumlusu Yüksel Aydın, “Takımdan ayrılan ve yeni gelen arkadaşlarımız oldu. Hocamız yeni gelenleri maça en iyi şekilde hazırlamaya hazırlanıyor. Fenerbahçe Takımı’nin ligdeki durumu, özellikle son maçtaki Karabükspor Takımı yenilgisi bizleri ilgilendirmiyor. Allahın izniyle sahada en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Fenerbahçe Takımı’ye bir şok da biz yaşatacağız.[r]. Fenerbahçe Takımı’yi yenip geleceğiz” diye konuş tu.VURAL MADALYA TAKIP, KUPA VERDi Bu arada, Elazığspor Takımı Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Antalya ilinde özel bir turnuVan ilinin ödül törenine katıldı. Park Antalya ili Spor Tesisleri’nde tertiplenen ve içinde Rusya’nın Rostov Takımı’nın alt yapısından gelen çocukların da yer aldı ğı küçük futbolculara madalya takıp, kupa verdi. Böyle bir turnuvaya davet edilmekten dolayı onur duyduğunu ifade eden Yılmaz Vural, “Yurt dışından gelen kardeşlerimle olmak hoş bir duygu. Allahın izniyle buradaki çocuklardan ileride oldukça çok iyi oyuncular çıkacak” diye konuş tu. Küçük futbolculara madalya takarken espriler de yapan Vural, “Biz de çocuktuk. Çocuk sevindirmek güzel bir bir şey” diye konuş tu. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz