Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ehmet Coşkundeniz Kız Tavlamak İçin Kahve Falı Öğrendim
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Mart 2013 - 13:46:32
Ehmet Coşkundeniz Kız Tavlamak İçin Kahve Falı Öğrendim

‘Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor’ programının dün geceki mi safirlerindan biri ‘Aşk Doktoru’ şeklinde tanınan Mehmet Coşkundeniz’di.Nasıl ‘Aşk Doktoru’ olduğunu anlatan Mehmet Coşkundeniz, okuduğu zamanlarda bir kadını tavlamak için yaptıklarını da anlattı.işte programda yaşanan o diyalog;Kadir Çöpdemir: Bir de o uzun boylu bir kız vardı ya hatırlıyor musun? Adı neydi onun?Mehmet Coşkundeniz: Hatırlıyorum da söylemeyeyim şimdi […]

Ehmet-Coskundeniz-Kiz-Tavlamak-icin-Kahve-Fali-Ogrendim‘Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor’ programının dün geceki mi safirlerindan biri ‘Aşk Doktoru’ şeklinde tanınan Mehmet Coşkundeniz’di.
Nasıl ‘Aşk Doktoru’ olduğunu anlatan Mehmet Coşkundeniz, okuduğu zamanlarda bir kadını tavlamak için yaptıklarını da anlattı.işte programda yaşanan o diyalog;Kadir Çöpdemir: Bir de o uzun boylu bir kız vardı ya hatırlıyor musun? Adı neydi onun?Mehmet Coşkundeniz: Hatırlıyorum da söylemeyeyim şimdi onu yani.Kadir Çöpdemir: işte o bizde [r] büyük haset yarattı. Pislik… Yemin ediyorum dalyan gibi böyle…Seda Akgül: Çıktılar mı?Kadir Çöpdemir: Çıktılar, indiler. Neler yaptılar…‘O kızı tavlamak için kahve falı öğrenmiştim’Mehmet Coşkundeniz: Ben onu tavlamak için yalandan kahve falı öğrenmiştim. Bilmiyorsun sen. Neler çektim neler ya.Kadir Çöpdemir: ha, demek ki bu doktorluk kolay elde edilmiyor arkadaşlar. bunun her türlü çakallığı var. Kahve falını öğreneceksin… Başka neler öğrendin?‘Gazetede falcı diye ismim çıktı’Mehmet Coşkundeniz: Yalandı ama belirt tiğim tüm fallar.Anca k tabi bu kadar atınca bir kaç tanesi tutuyor. Ondan sonra bir baktım okulda adım yayıldı. Millet sırada. Elinde fincanla. Neyse okul bitti. Gazetede işe başladım. Bir baktım, fal baktığım birtakım kızlar ile aynı gazetede çalışıyoruz. Bu sefer gazetede yayıldı mı adım. Sonra bir gün ifşa ettim. Bugüne kadar belirt tiğim herşey yalandı diye. işin aslı şu, aşk benim canımı hakikaten oldukça çok yaktı. Duygusal bir adamım ben işin gerçeği. Duygularımla yaşamayı da seviyorum. oldukça çok yaktı canımı. Canımı bu kadar oldukça çok yakınca, canımı bu kadar oldukça çok yakan şeyin ne olduğunu araştırmaya başladım. Sonra, Posta’da haber müdürlüğü yapar iken, cinayetleri ölümler, savaşlar varken, bunların içerisinde kendime bir alan istiyorum diye konuş-tum. Haftada bir gün köşe yazmak istiyorum ve duygusal şeyler yazmak istiyorum. sağolsun, yayım yönetmenimiz buna izin verdi. Ben yazmaya başladım.Nasıl ‘Aşk Doktoru’ olduğunu anlattıKadir Çöpdemir: Doktorluk öyle mi başladı?Mehmet Coşkundeniz: Hayır. Ona çuvallar ile mektup gelmeye başladı. ‘Peki bu mektupları ne yapacağız?’ diye düşündük. O zaman böyle e-mail filan yok. Sayfa yapalım diye konuş-tuk. Sayfanın ismi de ‘Aşk Doktoru’ olsun diye konuş-tuk. Ondan sonra da böyle devam etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz