Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Edirnede Köpeğine Doğum Günü Partisi Yapan Adam
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ocak 2013 - 21:30:35
Edirnede Köpeğine Doğum Günü Partisi Yapan Adam

Edirne ili Sanayi Sitesi’nde hırdavatçı, 50 yaşındaki Mehmet islamoğlu, 1’inci yaşını dolduran ‘Badem’ adını verdiği Alman kurdu cinsi köpeği için işyerinde doğum günü partisi yaptı.işyerinin yanındaki köpeğinin kaldığı kulübesini balonlarla süsleyen islamoğlu, “Hayvanları oldukça çok seviyorum, birinci yaşını dolduran köpeğim Badem için arkadaşlarımla birlikt e toplanarak yaş günü kutlaması yaptık” diye konuş tu.Edirne ili Sanayi […]

Edirnede-Kopegine-Dogum-Gunu-Partisi-Yapan-AdamEdirne ili Sanayi Sitesi’nde hırdavatçı, 50 yaşındaki Mehmet islamoğlu, 1’inci yaşını dolduran ‘Badem’ adını verdiği Alman kurdu cinsi köpeği için işyerinde doğum günü partisi yaptı.
işyerinin yanındaki köpeğinin kaldığı kulübesini balonlarla süsleyen islamoğlu, “Hayvanları oldukça çok seviyorum, birinci yaşını dolduran köpeğim Badem için arkadaşlarımla birlikt e toplanarak yaş günü kutlaması yaptık” diye konuş tu.Edirne ili Sanayi Sitesi’nde hırdavat dükkanı olan evli ve 2 çocuk babası Mehmet islamoğlu bir zaman evve l bakımını üstlendiği ve ‘ޞeker’ adını verdiği köpeğindan olan Alman Kurdu cinsi ‘badem’ isimli köpeği için doğum günü partisi düzenledi. işyerinin yanındaki köpeğinin kaldığı kulübeyi balonlarla süsleyen islamoğlu, üzerinde ‘iyi ki doğdun badem’ yazılı pasta yaptırdı. Sanayi sitesinde esnaf arkadaşlarının da katıldığı parti de pasta kesen Mehmet islamoğlu, köpeğini kestiği pastayla besledi.”HAYVANLARI oldukça çok SEViYORUM”Hayvanları oldukça çok sevdiği için köpeğine doğum günü partisi yaptığını ifade eden islamoğlu, şunları belirt ti:”ޞeker’ adını verdiği köpeğim geçen yı l 15 Ocak tarihi itibarıyla yavruladığı için ‘badem’ adını verdiğim Alman Kurdu cinsi köpeğime doğum günü partisi yapmak rica ettim.[r]. Kutlamaya ötek i esnaf arkadaşlarımı da davet ettim. Hep birlikt e eğlendik ve pasta yedik. Ben bu partiyi hayvanları ve köpeğimi oldukça çok sevdiğim için yaptım. Halen Badem ve annesi olan ޞeker isimli köpeklerimi bakıyorum.”Köpeğin doğum günü partisine katılanlar Badem isimli köpeğin sanayi sitesinin maskotu haline geldiğini belirt ti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz