Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ebru Gündeşle Ferman Toprak Arasında Polemik Büyüyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:46:47
Ebru Gündeşle Ferman Toprak Arasında Polemik Büyüyor

Ebru Gündeşle Ferman Toprak arasında polemik büyüyor…Ebru Gündeş’in her konserinde seslendirdiği “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısı sanatçı ile şarkının haklarını elinde bulunduran Ferman Toprak’ı karşı karşıya getirdi.ޞarkıcı Ferman Toprak’ın ‘Hayatı Tespih Yapmışım’ adlı şarkısı müzik dünyasında bomba etkisi yaptı. Mart ayından bu yana müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Tayfun Soydemir imzalı şarkıyı kasetine almak arzulayan […]

Ebru-Gundesle-Ferman-Toprak-Arasinda-Polemik-BuyuyorEbru Gündeşle Ferman Toprak arasında polemik büyüyor…
Ebru Gündeş’in her konserinde seslendirdiği “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısı sanatçı ile şarkının haklarını elinde bulunduran Ferman Toprak’ı karşı karşıya getirdi.
ޞarkıcı Ferman Toprak’ın ‘Hayatı Tespih Yapmışım’ adlı şarkısı müzik dünyasında bomba etkisi yaptı. Mart ayından bu yana müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Tayfun Soydemir imzalı şarkıyı kasetine almak arzulayan sanatçılar da şarkının haklarını elinden bulunduran Toprak’ın kapısını aşındırıyor.Bu isimlerden biri de Ebru Gündeş… ޞarkıyı yeni [r] kasetinde seslendirmek için Toprak’a haber gönderen sanatçı pozitif yanıt alamadı. Buna rağmen şarkıyı her konserinde seslendiren Gündeş, son konserinde ise “Bu şarkıyı oldukça çok severek okuyorum ama kimin olduğunu bilmiyorum” deyince Toprak’ı sinirlendirdı.iYiLiĞiMiN KARޞILIĞI BU MU?Gündeş’e meydan okuyan Ferman Toprak şöyle söyledi: “Ebru Gündeş hafıza soru-nu yaşıyor. yaşamı Tespih Yapmışım şarkım, listelerde 1 numarayken, onun şarkısı 5’inci sıradaydı. Kendisi listeleri takip ediyordur. 2008’de Ebru Hanım’ın eşi Reza Zarrab’ın bir şarkısını kasetime almıştım.Ebru Gündeş şarkıyı oldukça çok beğendiğini söyleyince albümden çıkardım. iyiliğin karşılığı bu mu? Benim para ile pulla işim olmaz. Ebru Gündeş’in tutumu beni oldukça çok üzdü. Bu camiada yokmuşum gibi davrandı. Kırıldım.”

OKAN IޞIK / BUGÜN iNTERNET SiTESiVN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz