Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

EA Origin Oyunlarında İade Garantisi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:18:26
EA Origin Oyunlarında İade Garantisi

EA Origin oyunlarında iade garantisi…Online yolla indirilen oyunlar söz konusu olduğunda PC dünyasını ele geçirmiş olan Valve merkezli Steam servisinin en büyük rakibi olan EA destekli Origin servisi atakta.Kısa zaman ev-vel Humble Bundle kampanyasına giren ve oldukça çok sayıda kaliteli oyunu 1$ fiyatla elde etme imkanı veren Origin’in Gamescom’dan kısa olan zaman önceki hamlesi oyun […]

EA-Origin-Oyunlarinda-iade-GarantisiEA Origin oyunlarında iade garantisi…
Online yolla indirilen oyunlar söz konusu olduğunda PC dünyasını ele geçirmiş olan Valve merkezli Steam servisinin en büyük rakibi olan EA destekli Origin servisi atakta.
Kısa zaman ev-vel Humble Bundle kampanyasına giren ve oldukça çok sayıda kaliteli oyunu 1$ fiyatla elde etme imkanı veren Origin’in Gamescom’dan kısa olan zaman önceki hamlesi oyun iade desteği oldu. Steam’den kullanıcı kapmak için atağa geçen Origin servisini ilk kez deneyen oldukça çok şa-hıs olsa gerek [r] çünkü Humble Origin Bundle az zaman içerisinde 1.5 milyondan oldukça çok sattı ve 8 milyon dolara yakın bağış toplandı. Milyon kullanıcının tümü Origin’e gelecek diyemeyiz çünkü bununnla birlikte Steam kodları da veriliyor ama örneğin Battlefield 3 ve Sims 3 için Origin şart. Asıl ehemmiyetli haberse iade şansı.Bundan böyle Origin’den alışveriş yapıp oyun alanlar, memnun kalmazsa yedi güne kadar iade yapabilecek. GGG (Great Game Guarentee) adı verilen yeni programla satın aldıktan sonra ödeme geçmişine girenler iade seçeneğini görecek. ޞimdilik sadece EA ve Origin’in yayıma sunmaya çalıştığı oyunlarda geçerli olan yöntemde oyunu indirip kurduy iseniz iade süresi 1 gün. Oyunu indirmediyseniz aldıktan sonra 1 hafta içerisinde iade mümkün.iade rica ettiğinizde EA’nın iki gün içerisinde cevap verme, 7-10 gün içerisinde iade verme süresi var. DLC eklenti paketleri için iade alınamıyor. Paket şeklinde oyun setlerinden birini indirip kurduy iseniz paketteki bütü n oyunlarda iade süresi 1 güne iniyor. ilk aşamada listeye giren 19 ülke ABD ve Meksika dışında Avrupa, Asya merkezli ama birtakım ülkeler şimdi-lik desteklenmiyor. Japonya, Tayvan, Hong Kong, Tayland, Kore, Almanya, Rusya ve Polonya desteği sonradan gelecek.Diğer yandan EA’den fiziksel oyun medyası alanlar 14 gün içerisinde iade edebiliyordu. Sims oyununun ala-ka görmemesinden sonra oldukça çok sayıda üye iade etmek istemiş ama destek verilmediğini görüp sinirlenmişti. Steam sahibi Valve ise elektronik oyunları hiçbir şekilde iade almıyor ve ödemeyi geri vermiyor. EA Origin’den sonra Valve’ın Steam iade ile adım atması beklenebilir ama elbette hiçbir kesin bilgi yok. Android ile ücretli oyun oynayanlarsa 15 dakika içerisinde iade edebiliyor ama genelikle oyunu indirmek daha fazla sürdüğünden uygulamalar için işe yarıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz