Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Duranları Değil Bölenleri Düşün
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:10:33
Duranları Değil Bölenleri Düşün

Partisinin Erzurum ilinde tertiplediği mitingde konuşan MHP lideri Bahçeli, Gezi Parkı olay ilerı üzerinden çözüm sürecini eleştirdi ve Erdoğan’a seslendi: Duran adamlara değil, bölen adamları düşün.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yine çözüm süreci ve Gezi Parkı olay ilerı üzerinden hükümeti eleştirdi. Başbakan Erdoğan’a seslenen Bahçeli, “Duran adamlara değil, bölen adamlara kafayı takmalısın” diye konuş-tu. Partisinin […]

Duranlari-Degil-Bolenleri-DusunPartisinin Erzurum ilinde tertiplediği mitingde konuşan MHP lideri Bahçeli, Gezi Parkı olay ilerı üzerinden çözüm sürecini eleştirdi ve Erdoğan’a seslendi: Duran adamlara değil, bölen adamları düşün.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yine çözüm süreci ve Gezi Parkı olay ilerı üzerinden hükümeti eleştirdi.

Başbakan Erdoğan’a seslenen Bahçeli, “Duran adamlara değil, bölen adamlara kafayı takmalısın” diye konuş-tu.

Partisinin Erzurum ilinde tertiplediği “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” mitinginde konuşan Bahçeli özetle şunları belirt [r] ti:

“Taksim Gezi Parkı’ndaki, protestolara ‘çapulcular’ derken gençleri düzeni bozmakla eleştirirken bölücülerin ne yaptığının farkında mısın?

Taksim’den vatan taksimi için pay mı çıkarmaya gayret ediyorsun? Senin için düzen birlik ne çağrıştıtyor?

Duran adamları değil; bölen, kesen, biçen, yağmalayan, doğrayan, kasteden, adam müsvettelerine, 63 yarım adama ve yakınında adamlığı mum gibi eriyenlere kafayı takmalısın. Tencere-tava değil milletin birliğini çalanlara bakmalısın.

Başbakan Erdoğan misafirimızı ayırmak, cepheleştirmek ile önüne gelen ile çekişmekte ve çakışmaktadır. Camiye ayakkabı ile giren, içki içen ve başörtülü kardeşlerimize saldıran her kim ya da kimler ise Başbakan bunları bulmalısın, deşfre etmelisin, televizyonda diye konuş-tukodu yapmamalısın.

Bu politika anlayışı başörtü hassasiyetini yenide n alevlendirmek, inanan-inanmayan, laik-anti laik, Türk, Kürt, Alevi, Sünni bloklaşmasını derinden yapılmışnleştirmek maksadı ile olmadık yalanlara hayasızlıklara sığınmaktadır. Başbakan Erdoğan zalimliğini, gaddarlığını, milli irade hırsızlığını sürekli genişletmek, Türk milletine hiçbir dönemde yapılmayan kötülükleri yapmaktadır.

Başbakan politikaini icazet ve ikbal sonucu kurmuştur. Zina meselesini istismar etmiş başörtü meselesini istismar etmiş, imam hatip meselesini tahrip etmiş gençleri aldatmıştır. Etnik ve mezhep gerilimini kullanmıştır.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz