Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Duman Grubunun Otel Muamması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 10:54:10
Duman Grubunun Otel Muamması

Duman’ın solisti Tangöze ‘TBMM Başkanı Çiçek’in aynı otelde kalmamızı istemedi’ derken konseri düzenleyen firma ‘Otel sahibinin talebiydi’ diye konuş-tu.Duman grubu solisti Kaan Tangöze konser için gittiği Balıkesir’de, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in kendileri ile aynı otelde kalmak istemediğini belirt ti. Balıkesir’in Erdemit ilçesine bağlı Altınoluk Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan grubun solisti Kaan Tangöze, “Seviyor muyduk […]

Duman-Grubunun-Otel-MuammasiDuman’ın solisti Tangöze ‘TBMM Başkanı Çiçek’in aynı otelde kalmamızı istemedi’ derken konseri düzenleyen firma ‘Otel sahibinin talebiydi’ diye konuş-tu.
Duman grubu solisti Kaan Tangöze konser için gittiği Balıkesir’de, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in kendileri ile aynı otelde kalmak istemediğini belirt ti. Balıkesir’in Erdemit ilçesine bağlı Altınoluk Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan grubun solisti Kaan Tangöze, “Seviyor muyduk bilmiyorum ama ilk defa bizim de kanalımıza girdi. Altınoluk’a [r] geldik, otelimizi ayarlamışız. Bu, Çiçek’te gelmiş sayın Çiçek… Aynı otele denk gelmişiz. Cemil Çiçek, ‘Ben Duman ile aynı otelde kalmam’ demiş. Haliyle bizi de dışarı gönderdiler” diye konuş-tu. Konseri izlemeye gelenler Cemil Çiçek’e tepki göstermesine sinirlene n Tangöze, “Hayır hiç alakası yok. Cemil Çiçek, adam gibi adamdır belki. Herhalde böyle bir meseleye girmez, danışmanları yapmıştır. Böyle şeyler de oluyor” diyerek konuşmasını sonlardı.Konseri düzenleyen organizasyon firması görevlisi Ali ޞenol, Hattuşa Otel yönetimini suçladı. Otel yönetiminin, Cemil Çiçek’e yaranmak için otellerinde Duman çalınmasını istemediğini anımsatan Ali ޞenol, “Altınoluk’da her yıl yaz konserleri düzenliyoruz. Hattuşa Otel yöneticileri bize gelerek, konserde sahneye çıkabilir şarkıcılarının kendi otellerinde kalmalarını rica ettiler. Duman üyelerinin konaklaması için daha ev-vel otel yöneticileri Ali Rıza ve Tuncer bey ile konuştuk. Biz onlar ile konaklama için toplantı yaptık. Duman için ayırdıkları 5 kişilik konaklama yerlerini dahi bize gösterdiler. Konaklamayı netleştirdik. Konserden 3 gün ev-vel ise grubun üyeleri için ayrılan yerleri iptal ettiklerini belirt tiler. Hattuşa Otel yöneticileri bize Duman’ın otellerinde kalamayacaklarını açıkca ifade ettiler. Grubun yaşam tarzı Cemil Bey’in hoşuna gitmez diye iptal ettirmiş olabilirler.”

Hattuşa Otel Genel Müdürü Ali Rıza Yıldırım ise, organizasyon görevlisi Ali ޞenol’un iddialarını kabul etmedi.

MiLLiYET iNTERNET SiTESi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz