Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Diyarbakırda Sel Baskını Videoları
  • Ana Sayfa » Genel
  • 19 Aralık 2012 - 22:00:00
Diyarbakırda Sel Baskını Videoları

Diyarbakırda iki gündür etkili olan sağanak yağış nedeniyle özellikle çevre yolları sular altında kaldı. Altgeçit ve köprülü kavşakların yapımı nedeniyle çalışmaların sürdüğü Diyarbakır-ޞanlıurfa karayolundaki altgeçit tamamen sular altında kaldı. Altgeçitte çalışan bir iş makinası, yüksekliği 5 metreyi bulan suların altında kaldı. Bir çok araç yollarda kalırken, bir çok evin ve işyerinin alt katlarını su bastı. Diyarbakırda […]

Diyarbakirda-cevre-yollari-su-altinda-kaldiDiyarbakırda iki gündür etkili olan sağanak yağış nedeniyle özellikle çevre yolları sular altında kaldı. Altgeçit ve köprülü kavşakların yapımı nedeniyle çalışmaların sürdüğü Diyarbakır-ޞanlıurfa karayolundaki altgeçit tamamen sular altında kaldı. Altgeçitte çalışan bir iş makinası, yüksekliği 5 metreyi bulan suların altında kaldı. Bir çok araç yollarda kalırken, bir çok evin ve işyerinin alt katlarını su bastı. Diyarbakırda altyapı yetersizliği nediniyle iki gündür etkili olan sağanak yağış, özellikle kentin yeni yerleşim birimlerinde yaşamı adate felç etti. Diyarbakırda metrekareye 50 kilogram yağmurun düşmesi nedeniyle çevre otoyolları tamamen sular altında kaldı. Merkez Bağlar ve Kayapınar ilçelerinden ޞanlıurfa karayolunu bağlantıyı sağlayan 75inci yolda kavşaklar yağmur suları nedeniyle biriken sel sularının altında kalırken, bir çok araç arazı yüzünden yolda kaldı. Aynı yol üzerinde yetersiz altyapı nedeniyle bir çok evin ve işyerinin giriş katı sular altında kalırken, trafikte uzun süreli aksamalar oldu.

KEPÇE SULAR ALTINDA KALDI Diyarbakırda etkili olan sağanak yağış nedeniyle altgeçit ve köprülü kavşak çalışmaları nedeniyle çalışmaların sürdüğü Diyarbakır-ޞanlıurfa karayolunda kazılan altgeçitler tamamen sular altında kaldı. Altgeçitte çalışan bir iş makinası seviyesi 5 metreyi bulan suların altında kalırken, Karayolları ve Belediye ekipleri suyu tahliye etme çalışmalarını sürdürüyor. (DHA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz