Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Dışişlerinden CHPye Güvenlik Uyarısı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:39:56
Dışişlerinden CHPye Güvenlik Uyarısı

Irak’a gitmeye hazırlanan CHP’yi Dışişleri bakanlığı ziyaretin tehlikeleri hususunda uyardı.Güvenlik sıkıntıları konusundaki uyarıları dikkate alan CHP yönetimi, yine de ziyaretin gerçekleşmesi yönünde kararlılığını koruyor faka t son ana kadar ziyaretin ertelenmesinin de parti gündeminde olduğu ifade edildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Dışişleri Bakanlığı’nın uyarısına rağmen, ziyaretin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirileceğini [r] […]

Disislerinden-CHPye-Guvenlik-UyarisiIrak’a gitmeye hazırlanan CHP’yi Dışişleri bakanlığı ziyaretin tehlikeleri hususunda uyardı.
Güvenlik sıkıntıları konusundaki uyarıları dikkate alan CHP yönetimi, yine de ziyaretin gerçekleşmesi yönünde kararlılığını koruyor faka t son ana kadar ziyaretin ertelenmesinin de parti gündeminde olduğu ifade edildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Dışişleri Bakanlığı’nın uyarısına rağmen, ziyaretin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirileceğini [r] vurguladı. Tekin, RTÜK’ü ziyaretinin arkasından gazetecilerin CHP’nin Irak ziyaretine dairsorusu sonucu, “Genel Başkanımızın ne kadar kararlı olduğunu sizler de biliyorsunuz. Bu kararlılık çerçevesinde elbette gidilecektir. Dışişleri Bakanlığı’nın uyarıları dikkate alınacaktır” yanıtını verdi.

ZiYARET DAVET sonucu YAPILIYOR

Ziyaretin, CHP’nin organize ettiği değil, davet sonucu olacak bir ziyaret olduğunu vurgulayan Tekin, gelecek günlerde Ortadoğu’da pek çok ülkeye de ziyaretler gerçekleştireceklerini aktardı. Tekin, “Ne yazık ki on yıllık yanlış dış politikaların geçirmiş olduğu sonuçları yaşıyoruz. Dün ‘küresel oyuncuyuz’ diyenler, Türkiye’yi Ortadoğu’da bir küresel oyuncak haline getirdiler. Sayın Genel Başkanımız da bu dış politikadaki sıkıntıla-rın Türkiye lehine dönmesi için önemli uğra ş sarfedecektir” diye konuş-tu.

Tekin, bir başka soruyu yanıtlarken de, Irak ziyaretine dairvize problemi nun bulunmadığını diye konuş-tu.

Milliyet

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz