Diş Duşu Tam Temizlik Sağlıyor
Gönderen: admin Tarih: 27 Ağu, 2013 At 10:00 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Dis-Dusu-Tam-Temizlik-SagliyorDiş duşu tam temizlik sağlıyor…
Ağız hijyeni için kullanılan yöntemler arasında yakın zamanda yerini alan diş duşu, hava ve su içeren hareketli mekanizması ile diş araları temizliğine deği-şik bir boyut kazandırıyor.
İstanbul ili – Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, diş duşunun, fırçanın ulaşamadığı noktalarda kürdanın aksine, diş etlerine zarar vermeden diş aralarının tam temizlenmesine imkan sağladığını söylüyor.

Diş duşunun, su ve hava birleşiminin tazyikli şekilde dişlere uygulanması ile temizleme yaptığını ifade eden Kışlaoğlu,
Reklam Alanı
“Diş duşu cihazları, evde ya dadiş hekimi gözetiminde kullanılabilir. Diş duşlarının çıkarılabilen başlıkları kişiye özel hijyen sağlar. Suyun tazyikli etkisi sayesinde diş aralarında kalan yemek bundan sonralarının sürat-le çıkarılmasına, ağız ve diş sağlığını eksiksiz biçimde korumaya yardımcı olur” diyor.

Diş duşunun hidromasaj etkisiyle de ağız içerisinde fark edilir bir rahatlama sağladığını anımsatan Kışlaoğlu,”Yan etkisiz olması, her yaşta uygulanabilmesi, tahmini diş fırçalama süresi kadar kısa olan zaman alması, implant ya daköprü ilişme tedavisi görenlerin etkili bir şekilde diş bakımına olan ihtiyaçlarını eksiksiz karşılaması gibi avantajlar sağlar” diye konuşuyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>