Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Dilmenden Çarpıcı F.Bahçe Analizi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:02:32
Dilmenden Çarpıcı F.Bahçe Analizi

Dilmenden çarpıcı F.Bahçe analizi…Sabah Gazetesi yazarı Rıdvan Dilmen Arsenal’e yenilen Fenerbahçe Takımı için oldukça çok sarsıcı açıklamalara imza attı.Rıdvan DiLMEN: Moral ve özgüvene ihtiyacı var Fenerbahçe Kadıköy’de Arsenal ‘e mağlup olabilir mi? Olur… Fenerbahçe Takımı deği-şik mağlup olabilir mi? Olabilir… Futbolun içerisinde bunlar var. Arsenal; güçlü, atletik, Fenerbahçe Takımı’den daha iyi bir takım, daha dinamik […]

Dilmenden-Carpici-FBahce-AnaliziDilmenden çarpıcı F.Bahçe analizi…
Sabah Gazetesi yazarı Rıdvan Dilmen Arsenal’e yenilen Fenerbahçe Takımı için oldukça çok sarsıcı açıklamalara imza attı.
Rıdvan DiLMEN: Moral ve özgüvene ihtiyacı var

Fenerbahçe Kadıköy’de Arsenal ‘e mağlup olabilir mi? Olur… Fenerbahçe Takımı deği-şik mağlup olabilir mi? Olabilir… Futbolun içerisinde bunlar var. Arsenal; güçlü, atletik, Fenerbahçe Takımı’den daha iyi bir takım, daha dinamik bir takım, daha organize bir takım. ޞampiyonlar Ligi’nde [r] Fenerbahçe Takımı’yi eleyebilir mi eler. Eledi de… Ama stattaki ve ekran başındaki Fenerbahçe Takımıliler böyle bir yenilgiyi, böyle oyunu hazmedemiyor. Böylesine dirençsizliği hiç hazmedemiyor. Fenerbahçe Takımılileri üzen de bunlar. Oyunun hiçbir anında beş dakika dahi maç gelmedi Fenerbahçe Takımı’ye. Üç gün üç gece oynansa Fenerbahçe Takımı kazanamazdı. Hatta birlikt ee de kalamazdı… Kötü olan da bu.. Bu takım geçen se-ne UEFA Avrupa Ligi’nde finale çıkma şansını son anda yitirdi. Mesele bu takımı eledi, şu takımı eledi değil, sonuçta UEFA’nın yarı finali… Benfica’yı ilk maçta yendi, rövanşta yitirdi.

Salzburg’la başlayan resmi maçlar serisinin 5.sinde de kalesinde bol pozisyon gördü. Kendi adına ise az pozisyon… Ve daha önemlisi Fenerbahçe Takımı BASKI YEDiĞiNDE TESLiM OLUYOR. Baskı yediğinde pas yapamıyor ve uzun toptan başka alternatifi de kalmıyor. Dolayası ile savunma ile hücum arasında ‘bunu mesafe şeklinde değerlendirmiyorum, ama oyunsal manada’ oldukça çok ama oldukça çok uzaklık var. Hem hücumda hem de savunmada DÖNEN TOPLAR HEP RAKiPTE. Rakibin adı Arsenal de olsa, Konya ili da olsa, Salzburg da olsa Galatasaray Takımı da olsa değişmedi.

YANAL BiR AN ev-vel TAKIMI TOPARLAMALI

Bir başka büyük tehlike de sezonun oldukça çok ama oldukça çok başında takımın DEMORiLiZE olması. Sezon içerisinde birtakım bazı kötü sonuçlar alırsınız, toparlanır iseniz. faka t sezon başında sadece yediğiniz ilk gole kadar direnç gösteriyor iseniz ve hemen çözülüyor iseniz, bunu toparlamak zordur. Peki ne yapmak gerekli? Ersun Yanal, bunu taktik değişiklikle mi, oyuncuların değişikliğiyle mi yapabilir bilmiyorum. sadece şu istatistiğe baktım; beş maçta kaleciler iyi, dün de takımın en yisi Yobo’ydu. Ve Yobo da savunmada oynuyor. Fenerbahçe Takımı’nin %100 morale ihtiyacı var, özgüvene ihtiyacı var. Bunu da üst üste Eskişehirspor Takımı ve Sivasspor Takımı’la kendi evinde oynayacağı maçları alarak kazanır. Yani F.Bahçe rakipleri gibi 33 maçı değil, bu iki maçı düşünmeli.

Sabah

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz