Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Devlet Bahçelinin Sakine Cansız Açıklaması
Devlet Bahçelinin Sakine Cansız Açıklaması

Partisinin Kızılcahamam’daki toplantısının arkasından gündeme dair açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelig azetecilerin gündemle ilg i lı sorularını da yanıtladı. MHP lideri, Paris’te üç PKK’lının öldürülmesiyle ilg i lı ‘Su testisi su yolunda kırılır’ değerlendirmesi yaptı. Bahçeli, Öcalan’ın hücresine TV konulmasıyla ilg i lı olarak ise ilginç bir cevap verdi: “Edirne ili Belediyesi gibi […]

Devlet-Bahcelinin-Sakine-Cansiz-Aciklamasi

Partisinin Kızılcahamam’daki toplantısının arkasından gündeme dair açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelig azetecilerin gündemle ilg i lı sorularını da yanıtladı. MHP lideri, Paris’te üç PKK’lının öldürülmesiyle ilg i lı ‘Su testisi su yolunda kırılır’ değerlendirmesi yaptı. Bahçeli, Öcalan’ın hücresine TV konulmasıyla ilg i lı olarak ise ilginç bir cevap verdi: “Edirne ili Belediyesi gibi olmasın…[r]. Buna karşı Türkiye düşüşte, kardeşlik gerileyiştedir. Başbakan Erdoğan tam bölen olarak işbaşındadır. Israrla terörle mücadele politikale müzakere sözlerini söylemektedir. Bu sözler ne anlama gelmektedir. Düne kadar hakaretler yağdırdığı BDP midir gösterdiği adres? Başbakan, imralı’daki terör suçlusuyla müzakere ettiğine göre caniyi siyasi olarak mı görmektedir? Cezaevindeki bir terör mahkumunun siyasi temsilci mertebesine çıkarılması helalin haram yapılması manasına gelecektir. Akla karayı ayırt edemeyecek kadar basireti bağlanan birinin Türkiye’yi yönetmesi hepimiz adına utanç vericidir. AKP’nin imralı canisiyle birlikt e çetesini affetme hazırlıkları milletimizin eşi benzeri görülmemiş bir yenilgisinin habercisidir.
PARiS’TE ÜÇ PKK’LININ ÖLDÜRÜLMESi
Elbette su testisi su yolunda kırılacaktır ve öyle de olmuştur. işi gücü öldürmek olan bir cinayet şebekesinin böylesi bir neticeyle mücadelesı doğal ve kaçınılmazdır. Paris’te militanların ölümüne oldukça çok üzülen Başbakan yardımcısı kendisinden bekleneni yapmış ve bizi yanıltmamıştır. Başbakan ise öldürülen militanlardan biriyle görüştüğünü söyleyen Fransa Cumhurbaşkanının sözlerini tenkit etmiş faka t bu sözleriyle iki noktada boşluğu düşmüştür. Avrupa ülkelerinin PKK’ya bakışı bellidir. Geçmişte cumhurbaşkanı eşlerinin ne dolaplar çevirdiği halen canlılığını korumaktadır. Türk milleti hamdolsun hafızasını kaybetmemiştir.
ERDOĞAN’IN FRANSA’YA TEPKiSiNi ELEޞTiRDi
ikinci olarak adama demezler mi ki, “sen teröristlerin başıyla konuşuyorsun da bizim mi görüşmemizi yadırgıyorsun.” Böyle bir soruya başbakan ne cevap verecek? Bundan sonra Allah korusun ama Türkiye içinde ses getirecek suikastların olabilirliği dikkat edilmesi gereken bir husustur. MHP, bölücülüğü meşrulaştırmak adına ellerini taşın altına koyanları şaşkına uğratacaktır.
ÖCALAN’A TV SORUSUNA KISA CEVAP
Kızılcahamam’daki açıklamaları sonrası MHP lideri gazetecilierin gündemle ilg i lı sorularını da yanıtladı. ‘PKK’lıların cenazelerinin Türkiye’ye getirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusuna Bahçeli, ‘Bir yanlışlığı düşüp Habur maskaralığına çevirmesinler.’ diye cevap verirken, ‘Öcalan’ın hücresine TV konulması hakkında ne düşünüyorsunuz?’ sorusuna ise ‘Edirne ili Belediyesi gibi olmasın…’ diye cevap verdi. Bahçeli “Edirne ili Belediyesi gibi olmasın” sözleri ile Edirne ili Belediye Başkanı’nın odasındaki TVun içine verici yerleştirildiği yönündeki haberlere gönderme yaptı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz