Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Derin Sis Turlara Başladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 09:00:21
Derin Sis Turlara Başladı

Derin Sis turlara başladı… Adana ili Kozan Belediyesi tarafından ilçenin tarihi ve turistik mekânlarının tanıtımı ve ilçedeki turizmin gelişmesi maksadı ile Kozan Barajı’na demir atan derinden yapılmışn Sis1 adlı tekne tur hizmetlerine başladı. Haftanın her günü saat 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 ve 18.00 vakitlerinde [r] iskele Kafe’den hizmet verecek olan derinden yapılmışn Sis1 adlı tekne […]

Derin-Sis-Turlara-BasladiDerin Sis turlara başladı…

Adana ili Kozan Belediyesi tarafından ilçenin tarihi ve turistik mekânlarının tanıtımı ve ilçedeki turizmin gelişmesi maksadı ile Kozan Barajı’na demir atan derinden yapılmışn Sis1 adlı tekne tur hizmetlerine başladı.

Haftanın her günü saat 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 ve 18.00 vakitlerinde [r] iskele Kafe’den hizmet verecek olan derinden yapılmışn Sis1 adlı tekne ile halk barajın doğal güzelliklerin görme imkanı bulacak. iskele Kafe ve Restoran’da ise halka tantuni, iskele köfte, alabalık, sıkma, börek, içecek şeklinde ise çay meşrubat çeşitleri, neskafe ve yöreye özgü çıtımık kahvesi ile hizmet verilecek.

Konu ile alaka-lı açıklam a yapan Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, Kozan Barajı’nı turizme kazandırma çalışmalarının ehemmiyetli bir ayağı olan tekne turu için ilk adımın geçtiğimiz se-ne atıldığını belirt ti. Başkan Özgan, “Menfur bir hadi se sonrasında yakılan derinden yapılmışn Sis adlı teknemizin yerine yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında iskele Tesislerini yapıp birlikt einde derinden yapılmışn Sis1 adını vermiş olduğumuz teknemizi hizmete sunduk. Hiçbir menfur saldırı bizi doğru bildiğimiz yoldan saptıramaz ve saptıramayacaktır. Kozan Barajı iskele Tesisleri Allah’ın izniyle bölgemiz halkına muhhteşem hizmeti sunacaktır. Hemşehrilerim her şeyin en iyisine layıktır. Onlar için ne yapsak azdır.” diye konuş-tu.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz