Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Deplasman Yasağı Kalktı mı
  • Ana Sayfa » Spor
  • 25 Aralık 2012 - 18:20:45
Deplasman Yasağı Kalktı mı

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, deplasman yasağının kalkmasından yana olduklarını şeklinde konuştu.Deplasman Yasağı Kalktı mı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, “Hem TFF, hem Kulüpler Birliği olarak önümüzdeki sezondan itibaren deplasman yasağının kalkmasından yanayız” şeklinde konuştu. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen “Gençlik ve Spor Kulüpleri Kanunu Çalıştayı”na katılan Yıldırım Demirören, çıkışta gazetecilere yaptığı […]

Demiroren-mujdeyi-verdiTFF Başkanı Yıldırım Demirören, deplasman yasağının kalkmasından yana olduklarını şeklinde konuştu.Deplasman Yasağı Kalktı mı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, “Hem TFF, hem Kulüpler Birliği olarak önümüzdeki sezondan itibaren deplasman yasağının kalkmasından yanayız” şeklinde konuştu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen “Gençlik ve Spor Kulüpleri Kanunu Çalıştayı”na katılan Yıldırım Demirören, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, çalıştayı düzenledikleri için Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a teşekkür etti.
Kamuoyunda söylenildiği gibi hazırlanmış bir yasanın üzerinde tartışma yapılmadığını belirten Yıldırım Demirören, “Burada kanunun hazırlanması tartışıldı. Futbol kanununun ayrı olarak yapılaması lazım. Burada da herkes hem fikir. Biz federasyon olarak, Kulüpler Birliği olarak, Genel Müdürlük olarak tüm kulüplerin problemlerini dinleyerek, futbolun sorunlarını bilen şahıslar olarak, ayrı bir kanun tasarısı hazırlayıp Bakanlığımıza sunacağız” şeklinde konuştu.
Bir gazetecinin, “Bakan Suat Kılıç çalıştaydaki konuşmasında deplasman yasağından duyduğu rahatsızlığı şeklinde konuştu. Bu konuda siz neler söyleyeceksiniz-” sorusuna şu yanıtı verdi:
“Deplasman yasağı 1 senedir futbolda uygulanıyor ama bildiğim kadarıyla 4 senedir basketbolda uygulanıyor. Bugünün bir sorunu değil. Basketbolun yanı sıra yine bildiğim kadarıyla voleybol maçlarında da uygulanıyor. Genel bir problem. Bu kulüplerin kendi arasında aldıkları bir karar. Biz hem federasyon hem Kulüpler Birliği olarak önümüzdeki sezondan itibaren deplasman yasağının kalkması taraftarıyız. Bu sadece futbolda değil, basketbolda, voleybolda 4-5 senedir uygulanan bir olay. Sadece futbolla getirmeyelim her şeyi lütfen.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz