Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Denize Düşen Genç Boğularak Can Verdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:43:15
Denize Düşen Genç Boğularak Can Verdi

BEޞiKTAޞ iskelesi’nde arkadaşları ile birlik-te otururken dengesini kaybederek denize düşen Emrah Yavuz boğularak öl-dü.Olay saat 03:30 sıralarında Beşiktaş Takımı iskelesi’nde meydana geldi. iddaya göre 3 arkadaşı ile birlik-te sahilde içki içen 22 yaşındaki Emrah Yavuz, tuvaletini yapmak isterken dengesini kaybederek denize düştü. Yavuz’un düştüğünü gören arkadaşları ve çevre bulunanan birtakım vatandaşalar da denize atlayarak onu […]

Denize-Dusen-Genc-Bogularak-Can-VerdiBEޞiKTAޞ iskelesi’nde arkadaşları ile birlik-te otururken dengesini kaybederek denize düşen Emrah Yavuz boğularak öl-dü.
Olay saat 03:30 sıralarında Beşiktaş Takımı iskelesi’nde meydana geldi. iddaya göre 3 arkadaşı ile birlik-te sahilde içki içen 22 yaşındaki Emrah Yavuz, tuvaletini yapmak isterken dengesini kaybederek denize düştü.

Yavuz’un düştüğünü gören arkadaşları ve çevre bulunanan birtakım vatandaşalar da denize atlayarak onu kurtarmaya çalıştı.

ihbar sonucu [r] hadi se yerine gelen deniz poli s ekibi ekiplerii de arama çalışmaları başlattı. Deniz poli s ekibi ekiplerii tarafından denizden çıkartılan Yavuz’a ilk müdahaleyi hadi se yerine gelen sağlıkçılar yaptı. Burada yapılan bütü n müdahalelere rağmen Yavuz hadi se yeri öl-dü. Arkadaşları sinir krizleri geçirdi. Yavuz’un ölüsü Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, polisekiplerinin olay ile alaka-lı incelemesi sürüyor.Olayın görgü tanığı, Ümit Gençtürk adlı vatandaşda, “Biz ileride oturuyorduk denize düşen kişiyi görünce hemen üç dört şa-hıs suya atladık. Suyun dibinde görüyorsun elinden tutmaya çalıştım ama başaramadım. Daha sonra poli s ekibi ekipleri geldi çıkardı. Anca k vatandaş yaşamını kaybetmişti. Ben suda 10 dakika kaldım, şahısta 20 dakika kalmıştır. Allah rahmet eylesin” diye konuş-tu.

HAKAN KAYAOlay mahalinden görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz!…


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz