Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Deniz Otobüsünde Korku Dolu Anlar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 11:47:52
Deniz Otobüsünde Korku Dolu Anlar

BAKIRKÖY’de deniz otobüsüne binmek isterken suya düşen Irak’lı anne ile 2 yaşındaki oğlu iskelede görevlendirilmiş baş gemici ile ötek i personel tarafından kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan anne ile çocuğun sağlık durumlarının iyi olduğu bildiril-di.Bakırköy Cezayirli Hasan Paşa iskelesi’nde olan hadi se iddialara göre şöyle gerçekleşti. Bakırköy – Bostancı arasında saat 10.00’daki seferini yapabilir olan Uluç Ali […]

Deniz-Otobusunde-Korku-Dolu-AnlarBAKIRKÖY’de deniz otobüsüne binmek isterken suya düşen Irak’lı anne ile 2 yaşındaki oğlu iskelede görevlendirilmiş baş gemici ile ötek i personel tarafından kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan anne ile çocuğun sağlık durumlarının iyi olduğu bildiril-di.
Bakırköy Cezayirli Hasan Paşa iskelesi’nde olan hadi se iddialara göre şöyle gerçekleşti. Bakırköy – Bostancı arasında saat 10.00’daki seferini yapabilir olan Uluç Ali Reis adli Deniz Otobüsüne yolcu alımı esnasında 5 kişilik Irak’lı aileden 2 yaşındaki Lura Kezrac ile 33 yaşındaki annesi Marva Abdulila Kerzac rampa [r] üzerinde yürürken denize düştü. hadises i fark eden baş gemici hemen denize atladı. iskele personeli de can yelekleri ve ipli merdivenler ile olaya müdahale etti. ev-vel 2 yaşındaki Lura Kezrac kurtarılarak ötek i personelin yardımı ile iskeleye çıkarıldı. Daha sonra da yüzme n anne Marva Abdulila Kezrac, güvenli bir şekilde iskele sonucu alındı. Marva Abdulila Kezrac ile 2 yaşındaki oğlu Lura Kezrac hadi se yerine çağrılan 112 acil servis ambulansı ile Bakırköy Sadi misafi r Eğitim ve incele-me Hastanesi’ne kaldırıldı.

ihbar sonucu gelen Bakırköy Önleyici Hizmetler Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, olay ile alaka-lı terminal görevlilerinden bilgi aldılar. Marva Abdulila Kezrac ile 2 yaşındaki Lura Kezrac’ın hayati tehlikelerinin bulunmadığı hastanede tedbir amaçlı şeklinde kısa olan süreli müşahade altında tutulacakları söylen di.

‘KAPAK DÜŞ�TÜ’iDDiASI

iskelenin yakınında bulunan taksi durağı çalışanlarından Yasin Kaya, “Çocuğun denize düştüğünü duyduk. Deniz otobüsü ile iskele arasındaki kapak düşmüş. Sanırım tam bağlayamamışlar. O sırada annesiyle birlik-te suya düşmüş. Dışarıya çıkardıklarında çocuğun kafası kanıyordu” diye konuş-tu. Seyyar satıcı Mehmet Durmuş ise “iskelede bir kargaşa olduğunu gördüm. Denize düşen biriyle uğraşıyorlardı. Çıkarmaya çalışıyorlardı. Daha sonra iskelenin dışına bir çocuk çıkardılar. sadece denize düştüğünü duydum. Ambulans gelip hastaneye götürdü” diye konuş-tu. Polis, olay ile alaka-lı araştırma başlattı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz