Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Demirtaş Bu Çatışmayı Kabul Edemeyiz
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:39:09
Demirtaş Bu Çatışmayı Kabul Edemeyiz

Demirtaş Bu çatışmayı kabul edemeyiz…Barış ve Demokrasi Partisi ( BDP ) Eş Başkanı Selahattin Demirtaş , 100 yıllık Kürt proble-mi silahsız bir şekilde çözmeye çalışırken, ailelerin kendi sorunlarını konuşarak ve diyalog yerine silahla çözmesine hiçbir şekilde kabul etmeyeceklerini ifade ederek, ailelere sağduyu çağrısı yaptı.BDP eş başkanları Selahattin Demirtaş ve Gültan Kışanak , belediye başkanları ile […]

Demirtas-Bu-Catismayi-Kabul-EdemeyizDemirtaş Bu çatışmayı kabul edemeyiz…
Barış ve Demokrasi Partisi ( BDP ) Eş Başkanı Selahattin Demirtaş , 100 yıllık Kürt proble-mi silahsız bir şekilde çözmeye çalışırken, ailelerin kendi sorunlarını konuşarak ve diyalog yerine silahla çözmesine hiçbir şekilde kabul etmeyeceklerini ifade ederek, ailelere sağduyu çağrısı yaptı.
BDP eş başkanları Selahattin Demirtaş ve Gültan Kışanak , belediye başkanları ile birlik-te Geçtiğimiz hafta Diyarbakır’ın Hazro ilçesi Çiftlibahçe Köyü’nde Tekin ve Uğurlayan Aileleri arasında çıkan ve 8 şahsıın ölümüyle sonuçlanan hadisede yaşamanı yitirenlerin yakınlarına taziye ziyaretinde tespit edil-di.

Bismil ilçesine gelen ve partililer [r] tarafından karşılanan Demirtaş ve Kışanak, hadisede 4 ferdini kaybeden Uğurluyan Ailesi’nin Uluturk Köyü Camisinde kurduğu taziye yerini ziyaret etti. Burada aile büyüğü Abdurrahman Uğurlayan ve ötek i aile fertlerine başsağlığı dileklerinde tespit edil-di.

Abdurrahman Uğurlayan, BDP Genel Başkanı Demirtaş’a, ‘Hoşgeldiniz. Başımızın üzerinde yeriniz var. Biz bu işi bundan sonra size bırakıyoruz. Parti şeklinde ne yapar iseniz, ne karar alır iseniz, biz ona uyacağız’ diye konuş-tu.

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise mutlaka üzgün olduklarını, son zamanlarda aile içi çatışmalarda anormal bir şekilde artış olduğunu ve taziyede bulunmak, hem de buna dikkat çekmek için sivil toplum kuruluşları ile birlik-te bu ziyareti yaptıklarıni belirterek, şöyle söyledi:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz