Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Davutoğlundan Suriye İçin Telefon Trafiği
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:28:27
Davutoğlundan Suriye İçin Telefon Trafiği

Davutoğlundan Suriye için telefon trafiği…Davutoğlu Suriye için ABD’li ve Rus mevkidaşları ile görüştü.ABD Dışişleri Bakanı Kerry, tertiplediği basın toplantısının arkasından Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu arayarak Suriye konusunu görüştü Diplomatik kaynaklardan Alınan bilgiye göre, John Kerry, bugün Washington’da tertiplediği basın toplantısı biter bitmez Dışişleri Bakanı Davutoğlu’nu aradı. iki bakanın görüşmesinde gündem tamamen Suriye oldu. [r] Davutoğlu […]

Davutoglundan-Suriye-icin-Telefon-TrafigiDavutoğlundan Suriye için telefon trafiği…
Davutoğlu Suriye için ABD’li ve Rus mevkidaşları ile görüştü.
ABD Dışişleri Bakanı Kerry, tertiplediği basın toplantısının arkasından Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu arayarak Suriye konusunu görüştü

Diplomatik kaynaklardan Alınan bilgiye göre, John Kerry, bugün Washington’da tertiplediği basın toplantısı biter bitmez Dışişleri Bakanı Davutoğlu’nu aradı.

iki bakanın görüşmesinde gündem tamamen Suriye oldu. [r] Davutoğlu ve Kerry, Suriye’de yaşanan son gelişmeler ile alaka-lı görüş alışverişi yaptı ve önümüzdeki dönemde neler yapılabileceği konusunu ele aldı.

Her iki bakan da Suriye’de akan kanın bir an ev-vel durdurulması ve Suriye’deki kRize ili son verilmesi için atılması gereken adımları yorumladı.

Lavrov’la da görüştü

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Suriye konusundaki diplomatik çabalar çerçevesinde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştü.

Diplomatik kaynaklardan Alınan bilgiye göre, Davutoğlu ve Lavrov, bu akşam yaptıkları telefon görüşmesinde Suriye’de yaşanan son gelişmeler ve Geçtiğimiz hafta olan kimyasal silah saldırısını ele aldı.

iki bakan da saldırının araştırılıp gerçeklerin ortaya çıkarılması hususuna vurgu yaptı. Davutoğlu, Rusya’nın BM denetçilerine ޞam’da araştır-ma yapmaları için Suriye rejiminin izin vermesi yönündeki çağrısından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Davutoğlu ve Lavrov, BM denetçilerinin bir an ev-vel çalışmalarını tamamlamaları gereği üzerinde durdu ve bundan sonra da yakın temas içerisinde olma konusunda mutabık kaldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz