Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Daum İmzaladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:03:10
Daum İmzaladı

Bursaspor Takımı’un yeni Teknik Direktörü Christoph Daum, kendisini 2 yıllığına Yeşil-Beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor Takımı’un yeni teknik direktörü Christoph Daum, kendisini 2 yıllığına Yeşil-Beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Taraftarların önünde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Alman hoca, “Size söz veriyorum, elimden gelenin en iyisini Bursaspor Takımı’un başarısı için yapacağım” […]

Daum-imzaladi Bursaspor Takımı’un yeni Teknik Direktörü Christoph Daum, kendisini 2 yıllığına Yeşil-Beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor Takımı’un yeni teknik direktörü Christoph Daum, kendisini 2 yıllığına Yeşil-Beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Taraftarların önünde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Alman hoca, “Size söz veriyorum, elimden gelenin en iyisini Bursaspor Takımı’un başarısı için yapacağım” diye konuş-tu.Tecrübeli teknik adam için Özlüce [r] Tesisleri’nde taraftara açık imza töreni düzenlendi. Bursaspor Takımı İkinci Başkan Rıdvan Şen, Yönetim Kurulu üyeleri ve Divan Kurulu üyelerinin katıldığı tören renkli görüntülere sahne oldu. ”Şimdi bana düşen işime koyulmak” Taraftarların yoğun tezahüratları altında sözleşmeyi imzalayan başarılı taktisyen, Türkçe olarak, “Bugün burada çok mutluyum.” diye konuş-tu. Taraftarların yoğun sevgisi eşliğinde konuşan Daum, şunları ifade etti: “Burada Bursaspor Takımı ailesi, değerli yönetim kurulu, oyuncuları yakinen tanıma fırsatım olacak. Sizin gibi büyük aileye katkı sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum. Türkiye benim ikinci vatanım. Bunda hiçbir zaman değişiklik olmadı. Bu sözleşmenin oluşma süreci çok kısa olan sürede oldu. Şimdi üzerime düşen görev, burada camia ve takımla alaka-lı bilgileri toplayıp işime koyulmak olacak. Bundan sonra birlik-te topladığımız bilgiler ile yolumuza devam edeceğiz. Benden önceki antrenöre de bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim.” ”Sizi sırıtımı dayadığım duvar şeklinde görüyorum” Bursaspor Takımı taraftarının Atatürk Stadı’nda oluşturduğu atmosferden övgüyle söz eden tecrübeli hoca, şöyle devam etti: “Daha önce Bursaspor Takımı taraftarını deği-şik takımlar ile geldiğimde stat içindeki atmosferi de yaşadım. Bundan sonra bir aile şeklinde devam edeceğimiz için ben Bursaspor Takımı taraftarının oluşturduğu atmosferi fantastik şekilde sürdürmesini istiyorum. Biz birlik-te hareket etmeliyiz, birlik olmalıyız. Bir insan sırtını duvara dayar, ben buraya gelince sırtımı size dayıyorum ve sizin duvar olduğunuzu hissediyorum. Aslında prensibim anlatmaktan daha fazla sahada işimi yapmak. Lafı uzatmadan görevime dönmek istiyorum.” ”Söz veriyorum” Kendisini karşılayan taraftarlara teşekkür eden tecrübeli teknik adam, “Burada herkesin beni kalben karşıladığını görüyorum. Size söz veriyorum, elimden gelenin en iyisini Bursaspor Takımı’un başarısı için yapacağım.” diye konuş-tu. Yönetici Rıdvan Şen ise, “Sayın Daum’a Bursaspor Takımı’u tercih ettiği için teşekkürlerimizi gösteriyoruz.” diye konuş-tu.Konuşmaların ardından, Daum, kendisini 2 yıllığına Bursaspor Takımı’a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • kadir dogulu
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz