Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Darbe Kırılmıştır Darbeciler Bunu İtiraf Etmeli
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:49:35
Darbe Kırılmıştır Darbeciler Bunu İtiraf Etmeli

ihvan, “Öfke Cuması” gösterilerinde darbe karşıtlarına ateş açılarak müdahale edilmesini “felaket” şeklinde yorumladı, darbenin kırıldığını ve itiraf edilmesi gerektiğini savundu. Müslüman Kardeşler Teşkilatı (ihvan), katliama tepki maksadı ile tertiplenen “Öfke Cuması” gösterileri esnasında darbe karşıtlarına ateş açılarak müdahale edilmesini, “dini, hukuki ve insani değerler çerçevesinde bir felaket” şeklinde yorumladı. ihvan, darbenin kırıldığını, bunun itiraf edilmesi […]

Darbe-Kirilmistir-Darbeciler-Bunu-itiraf-Etmeliihvan, “Öfke Cuması” gösterilerinde darbe karşıtlarına ateş açılarak müdahale edilmesini “felaket” şeklinde yorumladı, darbenin kırıldığını ve itiraf edilmesi gerektiğini savundu.

Müslüman Kardeşler Teşkilatı (ihvan), katliama tepki maksadı ile tertiplenen “Öfke Cuması” gösterileri esnasında darbe karşıtlarına ateş açılarak müdahale edilmesini, “dini, hukuki ve insani değerler çerçevesinde bir felaket” şeklinde yorumladı. ihvan, darbenin kırıldığını, bunun itiraf edilmesi gerektiğini savundu.

ihvan’dan yapılan yazılı açıklamada, “Mısır halkı, [r] darbe yönetimine bağlı askerlerin Rabiatul Adeviyye ve Nahda meydanlarındaki gösteri yapan kişilere yönelik katliamına tepki için sokaklara döküldü. Askerler ise onlara ateş açtı” denildi.

Meselenin gösterilere müdahale meselesi değil aksine Mısır halkını yok etme girişimi olduğu belirtilen açıklamada, toplumun zor ile askeri yönetime boyun eğdirilmek istendiği kaydoldu.

Herhangi bir grubun değil bütü n Mısırlıların hedef alındığı ifade edilen açıklamada, “Bugün yaşananlar, dini, hukuki ve insani değerler çerçevesinde bir felakettir. Mısır, en azılı düşmanlarından dahi böyle bir şey görmemiştir” denildi.

Yaşananların, darbecilerin bütü n duyularını yitirdiği, ahlaki değerler ve ilkelerden uzaklaştığının delili olduğu belirtilen açıklamada, “Darbe kırılmıştır. Darbecilerin bunu itiraf etmekten ve bu gerçeğe göre hareket etmekten başka çaresi yoktur” ifadeleri kullanıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz