Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çürümeye Terk Edilen Çukobirlik Tesisleri Film Platosuna Dönüştürüldü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:21:09
Çürümeye Terk Edilen Çukobirlik Tesisleri Film Platosuna Dönüştürüldü

Çürümeye terk edilen Çukobirlik tesisleri film platosuna dönüştürüldü… Adana ilinde yıllarca sanayinin lokomotifi olan, faka t son 15 yıldır kaderine terk edilen Çukobirlik tesisleri, TV film platosuna dönüştürüldü. Zamanında 5 bini aşkın insanın ekmek parası için çalıştığı binalarda şimdi TVdizisi çekiliyor. Adana ili içerisinde bulunan Çukobirlik tesisleri, özel bir [r] TVkanalında yayımlanabilir Görüş Günü Kadınları […]

Curumeye-Terk-Edilen-Cukobirlik-Tesisleri-Film-Platosuna-DonusturulduÇürümeye terk edilen Çukobirlik tesisleri film platosuna dönüştürüldü…

Adana ilinde yıllarca sanayinin lokomotifi olan, faka t son 15 yıldır kaderine terk edilen Çukobirlik tesisleri, TV film platosuna dönüştürüldü.

Zamanında 5 bini aşkın insanın ekmek parası için çalıştığı binalarda şimdi TVdizisi çekiliyor.

Adana ili içerisinde bulunan Çukobirlik tesisleri, özel bir [r] TVkanalında yayımlanabilir Görüş Günü Kadınları TV filminin seti oldu. star ÇAğrı ili Atiksoy, ޞenay Gürler, Sinan Tuzcu, ilhan ޞeşen ve Yosi Mizrahi gibi adların bulundu ğu televizyon dizi için bir zamanlar Ortadoğu’nun en büyük iplik ve dokuma fabrikası olan, faka t tahmini 15 yıldır kaderine terk edilmiş halde bulunan Çukobirlik tesisleri mekân şeklinde seçildi. Tesislerde nisan ayından beri tahmini 1.5 milyon lira harcanarak 7 bin 500 mkarelik bir cezaevi oluşturuldu.

TV filmin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp, cezaevinin gerçeğe uygun inşa edilmesi için çok büyük özen gösterildiğini söyleyerek, oluşturulan mekanları, koğuşlar, hücreler ve görüş salonları ile bir cezaevinin aynısı olduğunu dile getirdi. Tesisleri cezaevine dönüştürmek için tahmini 1.5 milyon TL para harcandığını anımsatan Alp, televizyon dizide adların rol aldığını vurguladı.

televizyon dizinin başrol oyuncularından star ÇAğrı ili Atiksoy, kendisinin Gülay adında ailesini tanımamış, annesi doğum esnasında vefat etmiş, gözlerini yetiştirme yurdunda açan, insanlara güvensizlik duyan bir kişiliki canlandırdığını belirt ti. Adana’yı oldukça çok keyifli bulduğunu ve tek sorunu n sıcak olduğunu anımsatan Atiksoy, kendisini dramaya daha yatkın gördüğünü vurguladı.

televizyon dizideki dört kadın kişilikden biri olan Süreyya’yı canlandıran ޞenay Gürler ise kendisinin zengin bir tipi canlandırdığını ifade etti. Gürler, seyircinin televizyon dizide dışarıda yaşayan kadın milletinin neler yaşadığını göreceğini vurguladı.

Daha oldukça çok komedi TV filmlerinden tanınan Yosi Mizrahi ise bu TV filmde tam zıttı bir kişilik olan Hakkı’yı canlandıracak. Türk seyircisinin alışık olmadığı bir iş olacağını anımsatan Mizrahi, “Biraz kalplere dokunacağız. Ben ilk defa kötü kişilik oynayacağım. Hakkı, pis bir insan. Ümidim seyirci benden tiksinsin. Ortam keyifli, oldukça çok güzel bir kadro kuruldu.” diye konuş-tu.

Cinayet masası komiserlerinden Mehmet kişilikine hayat veren Sinan Tuzcu da “Etkili bir senaryo, hikâye gerçek. Dramatik, aksiyon kuvvetli, hiç tempo düşmüyor. oldukça çok keyifli oldu.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz