Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün İmralı Süreci Yorumu
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 10:13 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Cumhurbaskani-Abdullah-Gulun-imrali-Sureci-YorumuCumhurbaşkanı Abdullah Gül Afyonda İmralı görüşmelerine dair açıklamalarda tespit edil di. Gül Devlete güvenilmesi gerektiğini ve barışı isteyen herkesin aklını başına alması gerektiğini belirt ti.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ”Herkesin aklını başına alması, düşünmesi ve eğer ‘Acılar dinsin, kan dursun’ deniyorsa üstüne düşeni yapması gerekir” diye konuş tu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ”Türkiye’nin birliğine, bütünlüğüne, geleceğimizdeki birlikt eliğimize, tüm halkımızın hiç zarar vermeyecek şekilde şüphesiz ki politikalar takip edilebilir. Ama her şeyden evve l ne yapılması gereklisa eli silahlı insanların ve onlara talimat verenlerin yapması gerekeni yapmaları gerekir” diye konuş tu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye gibi demokratik bir ülkede herkesin fikrini söyleyebileceğini ve konuşabileceğini belirterek, ”Ama biraz da konuşmaması gerekenler var. Konuşma yerine iş yapması gerekenler var” diye konuş tu.
Reklam Alanı
. Bizim maksadı mız terörü yok etmektir. Tabiki herkes konuşabilir fikrini söyleyebilir. Ama bu konuda iş yapması gereken şahısla r konuşmamalı. Devlet birliğimiz, bütündüğümüz tehdit altında tutulamaz. Devlete güvenilmesi gerekir. Dünyanın her tarafındaki terör örgütleri aynı duruma düşmüştür. Herkes barışı isitiyorsa, aklını başına almalı. Bir tarafta Suriye’de bir tarafta Irak’ta olağanüstü olaylar oluyor. Biz Türkiye olarak kendimizi sağlamlaştırma yolundayız. Bize karşı bazı oluşumlar söz konusu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>