Cübbeli Ahmet Hocanın Haydar Başa TEpkisi
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 05:42 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Cubbeli-Ahmet-Hocanin-Haydar-Basa-TEpkisi
Cezaevinden çıktıktan sonra Lalegül FM aracılığıyla sohbetlerine devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, BTP (Bağımsız Türkiye Partisi) Genel Başkanı Haydar Baş’a yüklendi.
HZ. ÖMER’E iFTiRA ATARSAN SONUN BÖYLE OLUR
isim vermeden Haydar Baş’ın kendisini oldukça çok kıskandığı ileri süren Cübbeli Ahmet Hoca, “‘Kimse beni dinlemiyor’ diye sızlanıyor. Sen Hz.
Reklam Alanı
.
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet MahmutÜnlü şöyle devam etti;
KENDi KENDiNE GELiN GÜVEY OLUYOR
” ޞimdi sahtekarlar var. Müteseyyihler var. Ne demek, şeyhlik taslıyorlar. Bir tanesi var başına kasketi geçirmiş boynuna da kravatı takmış benimle uğraşmaya başladı. Önceden de benimle uğraşıyOrdu ili ama gizliden yapıyordu. ޞimdi adres vererek yapıyor. ‘Ya işte Cübbeli diye biri var, sarık takmış cübbe giymiş, sakal uzatmış, baston kullanmış. Millet onu dinliyor beni dinlemiyor. Benim sakalım kısa diye mi beni dinlemiyor. ‘ Meseleye bak ya. Sen Hz. Ömer’e iftira atarsan, millet seni dinler mi? Ben mürşide bağlıyım. O zaman millet gelir. Sen milletin kalbini yönetemezsin ki. Kendi kendine kalkıp ben ޞeyh oldum dersen, rengin ortaya çıkar. işte sen böyle devam edersen Allah da seni rezil eder.”
Cübbeli Ahmet Hoca’dan Haydar Baş’a sert tepki

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>