Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Continental GT Speed Convertible Görütüleri İzle
Continental GT Speed Convertible Görütüleri İzle

Lüks arab a üreticisi Bentley’nin yeni modeli Continental GT Speed Convertible, dudak uçuklatan ağırlığına karşın sunduğu yüksek performansla dikkat çekiyor. Volkswagen’in sahip olduğu arab a firmalarından biri olan Bentley, bu yı l Continental serisindeki modellerini yenilemeye başladı. 2013 Detroit arab a Fuarı için de hazırlıklar yapan firma, yeni üstü açık modeli Continental GT Speed Convertible […]

Continental-GT-Speed-Convertible-Gorutuleri-izle Lüks arab a üreticisi Bentley’nin yeni modeli Continental GT Speed Convertible, dudak uçuklatan ağırlığına karşın sunduğu yüksek performansla dikkat çekiyor.
Volkswagen’in sahip olduğu arab a firmalarından biri olan Bentley, bu yı l Continental serisindeki modellerini yenilemeye başladı. 2013 Detroit arab a Fuarı için de hazırlıklar yapan firma, yeni üstü açık modeli Continental GT Speed Convertible hakkında bilgi verdi. Detroit’te kullanıcıların karşısına çıkacak olan otomobil, tasarımında yapılan küçük değişikliklerin yanı sıra bazı teknolojik gelişmelere de sahip.

 
Aracın dış hatlarında biraz daha belirgin çizgiler kullanan böylece araca tazelik katmayı başarmış.[r]. Özellikle yeni döşeme renkleri ve malzemeler dikkat çekiyor. Bunlardan biri de Bentley’nin 1920’lerde Le Mans yarışlarında zafer kazanan otomobillerinden esinlenen “Engine Spin” metal seçeneği. Tanıtım modelinde kullanılan mor rengin de araca farklı bir hava kattığını söylemek gerek.
Aracın “lastik izi” olarak tabir edilen yol temas aralığını genişleyen Bentley mühendisleri, direksiyon sistemini elden geçirmiş ve süspansiyonu bir miktar alçaltmış. bütü n bunlar yeni modelin yol tutuşunun daha iyi olmasını sağlıyor. Bunun yanında kaputun altında yatan canavar motor da elden geçirilmiş. Volkswagen’nin ikonik motorlarından biri olan 12 silindirli 6.0 litrelik W12, çift turbo besleme ile birlikt e Continental GT Speed Convertible’a güç veriyor. 616 beygirlik güç, bir önceki modele göre 16 beygir daha fazla. Bunun yanında Bentley, yeni motorun yakıt sarfiyatı konusunda %15’e kadar daha tasarruflu olduğunu söylüyor.

 
Bu muazzam motor, Continental GT Speed Convertible’ı 0’dan 100 km hıza 4.1 saniyede çıkarabiliyor. Aracın son hızı ise saatte 325 km. Bu veriler Continental GT Speed Convertible’ı dünyanın en hızlı 4 kişilik convertible modeli yapıyor. Tabii aracın 2.5 tonluk ağırlığını söylemeyi de unutmayalım. Bugatti Veyron’un ağırlığı bile 1.9 ton civarında. Bentley’nin ağırlığının temel sebebi ise lüksten ödün vermemesi. Son olarak aracın 4 tekerden çekiş sisteminin arka ağırlıklı bir orana sahip olduğunu da belirtelim. Lüksün ve gücün zirvelerinde dolaşan Bentley Continental GT Speed Convertible için şimdili k bir fiyat açıklanmış değil. Anca k özellikle Çin pazarında bu otomobile de büyük alak a olması bekleniyor. Yazıya ulaşmak için tıklayın

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz