Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çocuklarımın Adını Biliyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:18:22
Çocuklarımın Adını Biliyor

Çocuklarımın adını biliyor…Beyaz TV’nin Başbakan Erdoğan için hazırladığı “Usta’nın Hikâyesi” adlı belgeselde adların görüş ve sorularına da yer verildi. Gülben Ergen, belgeselde Başbakan’a iki soru yöneltti.Başbakan’ın yaşamından kesitlerin bulundu ğu belgesele, isimler de katkıda tespit edil-di. Sanat dünyasından oldukça çok sayıda isim, belgesel için Başbakan Erdoğan hakkındaki düşüncelerini ve anılarını anlattı, bazıları da canlı şeklinde […]

Cocuklarimin-Adini-BiliyorÇocuklarımın adını biliyor…
Beyaz TV’nin Başbakan Erdoğan için hazırladığı “Usta’nın Hikâyesi” adlı belgeselde adların görüş ve sorularına da yer verildi. Gülben Ergen, belgeselde Başbakan’a iki soru yöneltti.
Başbakan’ın yaşamından kesitlerin bulundu ğu belgesele, isimler de katkıda tespit edil-di. Sanat dünyasından oldukça çok sayıda isim, belgesel için Başbakan Erdoğan hakkındaki düşüncelerini ve anılarını anlattı, bazıları da canlı şeklinde yayımda cevaplaması için sorular sordu. Çekimlerini Serkan ޞedele’nin yaptığı belgesele Gülben Ergen de iki soru ile [r] destek verdi. sanatçı, Başbakan’a Çocuklar Gülsün Diye derneği ve konser mekânları hakkında sorular yöneltti: “Size bir vatandaş olarak, bir dernek başkanı ve bir anne şeklinde soru sorabildiğim için oldukça çok mutluyum. Öncelikle bunun için oldukça çok teşekkür ederim. Sizinle her karşılaştığımızda, böyle elimiz sıkı sıkı tokalaştığımızda, oğullarımın bizzat isimlerini zikrederek nasıl olduklarını soruşundan ve arabasının bagajında çocuklar gülsün diye sürekli oyuncak bulunduran bir başbakanımızın oluşundan cesaret alarak, okul öncesinde eğitimin farkındalığının önemini anlatan, şimdiye kadar 14 anaokulu açan derneğimiz Çocuklar Gülsün Diye hakkında ne düşündüğümüzü sormak istiyorum. Maddi değil ama manevi desteğinizi beklerim, acaba bu mümkün müdür? Bu sorum, bir vatandaş ve bir anne olaraktı. ޞimdi izninizle ikinci sorumu soracağım, bir sanatçı olarak. Kitle iletişimine oldukça çok ehemmiyet veren bir lider olarak, kitlelerin bir araya geldiği Rumeli Hisarı gibi harika konser mekânlarımızın birer birer yok olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz oldukça çok üzülüyoruz, dinleyicilerimiz oldukça çok üzülüyor. Sizin fikrinizi merak ediyorum. yenide n teşekkür ediyorum.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz