Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çocuklar Ölmek İçin Titriyorlardı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:59:41
Çocuklar Ölmek İçin Titriyorlardı

Çocuklar ölmek için titriyorlardı…Moderatörlüğünü Sevilay Yükselir’in yaptığı %100 politika programının bu akşamki mi safirleri Mete Yarar, izzet Çapa, Fatih Tezcan ve Nur Yerlitaş’tı.işte gündeme dairsıcak konuların tartışıldığı programdan önplanaçıkan açıklamalar… “Çocuklar ölmek için titriyorlardı” “Mısır’da bir saba h saatlerin de 4 bine yakın insan öldürüldü. Aynı hafta içerisinde Mısır’da darbe olduğunda Esad’ın diye konuş-tuğini unutmayın: […]

Cocuklar-Olmek-icin-TitriyorlardiÇocuklar ölmek için titriyorlardı…
Moderatörlüğünü Sevilay Yükselir’in yaptığı %100 politika programının bu akşamki mi safirleri Mete Yarar, izzet Çapa, Fatih Tezcan ve Nur Yerlitaş’tı.
işte gündeme dairsıcak konuların tartışıldığı programdan önplanaçıkan açıklamalar…

“Çocuklar ölmek için titriyorlardı”

“Mısır’da bir saba h saatlerin de 4 bine yakın insan öldürüldü. Aynı hafta içerisinde Mısır’da darbe olduğunda Esad’ın diye konuş-tuğini unutmayın: “Dünyada siyasal islam çökmüştür, benim lafıma geldiniz mi?” diye konuş-tu. Suriye’de [r] çocuklar öldürülmedi, Allah beni affetsin Kur’an’da bir ayet var “Ölmek için yalvaracaklar” der. Cehennem azabıdır o. Çocuklar ölmek için titriyorlardı. Neden? O Müslüman bebek, 1938’de tarladaki böcekler için Almanya’da icat edilmiş bir tar ile gazı ile zehirleniyor. Bakın Mısır’da 52 şa-hıs bir otobüsün içine biber gazı atılarak öldürülüyor. Suriye’de bin küsür ölüden bahsediliyor. Burada hala statlarda polise kabadayılık yapılıyor. Burada a-maç hadises i bir yere getirmek, poli s ekibi karşıtlığı, imamın ordusu, oldukça çok biçimsiz bir yakıştırma açık söyleyelim Fethullah Gülen Hocaefendi’ye atıf var burada. Bakın şöyle söyleyeyim Türkiye’de Gezi eylemlerine tencere tava çalarak destek veren 3 milyon insana darbeci diye konuş-tuğinizde, sizde akıl tutulması aranır. Biz bundan bahsetmiyoruz. Asimetrik bir popülasyon var karşımızda. Bunun içerisinde burjuvası var, mini etekle oraya gelen var, başörtüsüyle gitmiş olan var, böyle bir kitleyi tırnak içerisinde söylüyorum, burada tebrik edilmesi gerekenler bunların hepsini aynı meydana toplayanlar. ispat etmeme izin verin, biz diye konuş-tuk ki: “1 şahsıın ölmesi dahi kötü bir şey öyle değil mi?” 40 bin şahsıın öldüğü, Türkiye’de yaşanmış PKK kanserini bitiren Erdoğan için barış sürecinin tam ortasında “Erdoğan istifa” demek neyi davet eder?. Gezi’nin çöktüğü soru budur.” ifadelerini kullandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz