Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çocuğa İstismar İddiası Mahalleyi Karıştırdı (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:19:17
Çocuğa İstismar İddiası Mahalleyi Karıştırdı (Video)

Ankara’da bayramın son gününde bayramlaşmaya gittiği evde bir çocuğun cinsel istismara uğradığı iddiası, mahalleyi ayağa kaldırdı. İstismar ile suçlanan gencin evi ve bir baraka ateşe verildi. olay iler çevik kuvvetin yardımı ile yatıştırıldı. Haberin Videosu ‘Bu İddia Mahalleyi Ayağa Kaldırdı’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. İddialara göre, Ramazan Bayramı’nın son gününde 5 yaşındaki bir erkek çocuğu, […]

Cocuga-istismar-iddiasi-Mahalleyi-Karistirdi-Video Ankara’da bayramın son gününde bayramlaşmaya gittiği evde bir çocuğun cinsel istismara uğradığı iddiası, mahalleyi ayağa kaldırdı. İstismar ile suçlanan gencin evi ve bir baraka ateşe verildi. olay iler çevik kuvvetin yardımı ile yatıştırıldı.

Haberin Videosu
‘Bu İddia Mahalleyi Ayağa Kaldırdı’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

İddialara göre, Ramazan Bayramı’nın son gününde 5 yaşındaki bir erkek çocuğu, Ankara ili Şemsettin Günaltay Caddesi Bademlidere Mevkii’ndeki bir gecekonduya bayramlaşmaya gitti. Evde bulunan 17 yaşındaki A.D., çocuğa cinsel istismarda tespit edil-di. Küçük çocuk hastaneye kaldırılırken, A.D. gözaltına alınarak, Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Bugün [r] mahkemeye çıkarılan A.D., tutuklanarak cezaevine gönderildi.Bu arada, hadisenin gerçekleştiği iddia edilen evde bulunanlar ile mahalleli bugün karşı karşıya geldi. Çıkan kavgada 3 şa-hıs yaralanırken, A.D.’nin yakınlarına ait bir gecekondu ateşe verildi.  olay ilerın büyümesi üzerine, bölgeye çok sayıda resmi ve sivil poli s ekibi sevk edilirken, alev alan gecekondu da itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.Gecekonduda bulunanlara mahalleli tepki gösterip taşlamaya çalışınca, orada bulunan sivil poli s ekibi ekipleri havaya ateş ederek saldırıyı önlemeye çalıştı.Araya giren güvenlik kuvvetleri, mahalleliyi sakinleştirmeye çalıştı. Kalabalığın artması üzerine çevik kuvvet polisekiplerininden takviye istendi. hadi se yerine gelen çevik kuvvet ekibi, çevre güvenliğini aldı.Cadde üzeri içerisinde bulunan ekip otolarından, toplanan kalabalığa karşı yapılan anonsta, cinsel istismarı gerçekleştirdiğini iddia edilen A.D.’nin tutuklanarak cezaevine gönderildiği, bu nede n le de eyleme son vermeleri yönünde anonslar yapıldı.Büyüklerin de hadi se yerine gelerek kalabalığı sakinleştirmesinden sonra, mahalleli dağıldı. Mahallelinin dağılmasından sonra, gecekonduda mahsur kalan 10 şa-hıs poli s ekibi minibüsüyle karakola götürüldü.Polis olay ile alaka-lı geniş çaplı araştırma başlattı.

Haberin Videosu
‘Bu İddia Mahalleyi Ayağa Kaldırdı’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz