Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Çocuğa Cinsel İstismara 19 Yıl Hapis
  • Ana Sayfa » Haber
  • 13 Eylül 2017 - 10:42:02
Çocuğa Cinsel İstismara 19 Yıl Hapis

Çocuğa cinsel istismara 19 yıl hapis… Kayseri ili 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanık H.D.(18), tutuksuz sanık ޞ.D. ile avukatlar hazır bulunurken, mağdure H.K. ise duruşmaya [r] katılmadı.“YAޞINI BiLMiYORDUM”internetten tanıştığı mağdure H.K. ile Çorum ili ilinde ilişkiye girdiği, daha sonra Kayseri ilinde bir yakınının evine geldikleri iddiası ile tutuklu yargılanan sanık H.D., “H.K. […]

Cocuga-Cinsel-istismara-19-Yil-HapisÇocuğa cinsel istismara 19 yıl hapis…

Kayseri ili 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanık H.D.(18), tutuksuz sanık ޞ.D. ile avukatlar hazır bulunurken, mağdure H.K. ise duruşmaya [r] katılmadı.“YAޞINI BiLMiYORDUM”internetten tanıştığı mağdure H.K. ile Çorum ili ilinde ilişkiye girdiği, daha sonra Kayseri ilinde bir yakınının evine geldikleri iddiası ile tutuklu yargılanan sanık H.D., “H.K. ile internet üzerinden tanıştık. Yaşının 15 olduğunu bilmiyordum, Çorum ilinde kendi isteğiyle ilişkiye girdik. Daha sonra Kayseri ilinde bir yakınımızın evine geldik, poli s ekibi burada yakaladı” derken, tutuksuz yargılanan sanığın babası ޞ.D. ise sonucu atılı suçlamaları reddetti.Duruşmaya katılmayan mağdurenin talimat ile ifadesi alınırken, mağdure avukatı sanığın cezalandırılmasını talep etti.Mahkeme heyeti, yapılan yargılama netice-si tutuklu sanık H.D.’ye ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ‘hürriyeti yoksun kılma’ suçlarından toplam 19 se-ne 8 ay hapis cezası verirken, sanığın babası ޞ.D.’ye ise beraat kararı verdi.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.haber3.com

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER3 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik şeklinde geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberler ile alaka-lı her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.

newsHistoryLoad(6435507, ‘diger’);

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz