Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Cinayeti Lastik İzi Aydınlattı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 08:56:39
Cinayeti Lastik İzi Aydınlattı

Cinayeti lastik izi aydınlattı…Adana ilinde 23 bin liralık borcunu ödememek için 34 yaşındaki Seyithan Dağ’ı katlettikten sonra mevlidine katılık ailesine başsağlığı dileyip ağlayan Cumali Dokuz (51) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Dokuz, suçlamaları kabul etmezken, cinayetin araç lastik izinden aydınlatıldığı bildiril-di.Hayvan akalım satım işi yapan 7 çocuk babası Seyithan Dağ, 4 Ocak […]

Cinayeti-Lastik-izi-AydinlattiCinayeti lastik izi aydınlattı…
Adana ilinde 23 bin liralık borcunu ödememek için 34 yaşındaki Seyithan Dağ’ı katlettikten sonra mevlidine katılık ailesine başsağlığı dileyip ağlayan Cumali Dokuz (51) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Dokuz, suçlamaları kabul etmezken, cinayetin araç lastik izinden aydınlatıldığı bildiril-di.
Hayvan akalım satım işi yapan 7 çocuk babası Seyithan Dağ, 4 Ocak 2013 yılı tarihi itibarı ile Karaisalı ilçesine bağlı Bekirli köyü yakınlarındaki ormanlık alanda tabanca ile katledilmiş halde tespit edil-di. Jandarma, üzerinde kimlik çıkmayan ölüsün kimliğini maktülün ceketini cebindeki “ne kadar hayvan alacağını” yazdığı mezbahane [r] makbuzundan yola çıkarak buldu. Dağ’ın hadi se günü cinayetin arkasından mevidine katıldığı, arkasından gözyaşı döken Cumali Dokuz ile birlik-te olduğu saptan-dı.

Cumhuriyet Savcısı tutuklanan Dokuz hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianamesini hazırladı. Dokuz’un iddianamede yer alan ifadesinde, katledilen arkadaşı Dağ’dan ara-ba satın aldığını ve hadi se günü de parasını ödediğini söyled i. Daha sonra birlik-te mezbaheneden 4 koyun aldıklarını, arkasından da Çatalan-Topalak Köyü’ne koyun almaya gittiklerini, daha sonra bir zaman gezdikten sonra mezbahaneye 2.5 km kala Dağ’ı otomobilden indirgediğini belirt ti.

Katil zanlısınınanlatımı ile görgü tanıklarının ifadeleri ve kamera kayıtları ile çeliştiğinin vurgulandığı iddianamede hadi se yerinde alçı kalıbı kullanılarak Alınan araç lastik izi ile Dokuz’un kullandığı araba-yı n lastik izleri arasında desen özel olarakri yönünden uygunluklar belirlen-diği kaydoldu. Raporda kesin görüş bildirmenin mümkün olmadığının söylen diğine dikkat çekilen iddianemede, “…yukarıda belirtilen delillerden zanlının ele geçirilemeyen ateşli silahla tasarlayarak öldürdüğü anlaşılmaktadır” denildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz