Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Cildi Gençleştiren Yosun Maskesi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:49:34
Cildi Gençleştiren Yosun Maskesi

Cildi gençleştiren yosun maskesi…Cildin yitirdiği nem yenide n kazandırılarak genç görünüm kazandırmak mümkün.insan cildi yılların etkisiyle yaşlanır. Yaşlanma netice-si ciltte nem azalır ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Cildinizi gençleştirmenin yolu kaybedilen nemin cilde verilmesi ve canlandırılmasıdır. Cilt güzelliği için pek çok yöntem ve maske kullanılmaktadır.Güzellik merkezlerinde son yıllarda bu iş için Genellde yosun maskesi kullanılmaktadır. Cilt […]

Cildi-Genclestiren-Yosun-MaskesiCildi gençleştiren yosun maskesi…
Cildin yitirdiği nem yenide n kazandırılarak genç görünüm kazandırmak mümkün.
insan cildi yılların etkisiyle yaşlanır. Yaşlanma netice-si ciltte nem azalır ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Cildinizi gençleştirmenin yolu kaybedilen nemin cilde verilmesi ve canlandırılmasıdır. Cilt güzelliği için pek çok yöntem ve maske kullanılmaktadır.Güzellik merkezlerinde son yıllarda bu iş için Genellde yosun maskesi kullanılmaktadır. Cilt lekeleri ve [r] kırışıklıklar için kullanılan yosun maskesini evinizde doğal malzemeler ile hazırlayabilirsiniz.Yosun maskesinin faydalarıYosun maskesinin faydalarının başında cildin yaşlılık etkilerinden arındırılması gelir. Yosun maskesinin cilde faydalarını özetle sıralarsak;- Sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur.- Yosun maskesi şeklinde kullanılır ve oldukça çok etkili bir şekilde sonuçlar oluşturur.- Kırışıklıkların giderilmesine ve nem oranını dengeleme yardımcı olur.- Antioksidan özelliğiyle cilde zarar veren toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcıdır.- Hücrelerin iyi beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olduğundan cildin güzelleşmesine pozitif etkisi vardır.- Ayrı ayrı besinlerden alınması gereken cildi besleyici vitamin mineral ve proteini zengin şeklinde içerisinde barındırmaktadır.Suna Dumankaya’dan yosun maskesi tarifiHazır satılan yosun maskelerinin fiyatları 50 TL ile 90 TL arasında değişmektedir. Bunun yerine doğal yosun ve malzemeler kullanarak ekonomik bir neti-ce elde edebilirsiniz. Suna Dumankaya tarafından tavsiye edilen yosun maskesinin yapımını aşağıda bulabilirsiniz.Yosun maskesi için gerekli malzemeler- 3 yemek kaşığı spirulina (yosun)

– 2 çay kaşığı zeytinyağı

– SuBu malzemeleri karıştırarak haftada 1 defa 1 saat süresince yüzünüze uygulayın. 4 seans sonrasında etkilerini göreceksiniz.Yosun maskesinin zararları tespit edilmemiştir. Hassas ciltlerde kaşınma yapabilir.Spirulina yosunu nedir?Spirulina yosunu mavi-yeşil algler grubuna ait mikroskobik bir yosun türüdür. ilk foto sentetik canlıların torunu şeklinde kabul edilir. Spirulina, doğaya mutlaka saygılı, dünya kaynaklarından minimum ölçüde tüketen çevreye zarar vermeyen havuzlarda üretilen bir üründür. Olgunlaşan spirulinalar, sudan süzülerek kurutulduktan sonra herhangi bir işleme tabi tutulmadan doğal haliyle, toz şeklinde ya da tablet haline getirilerek tüketime sunulmaktadır.Spirulina, içerdiği % 65 protein oranı ile en iyi bitkisel protein kaynağıdır. Günde 3-5 gr. Spirulina günlük beta karoten, vitamin B12, vitamin B kompleks, demir, esansiyel mineraller ve gama-linolenik asit ihtiyacının tamamına yakınını karşılar.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz