Çiğdem Kayalı Mehmet Dereli TArtışma Görüntülerini İzle
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 07:31 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Cigdem-Kayali-Mehmet-Dereli-TArtisma-Goruntulerini-izleSosyetik güzel Çiğdem Kayalı ile Mehmet Dereli, herkesin gözü önünde tartıştı.

Sosyetik güzel Çiğdem Kayalı’nın başı eski sevgilisi yüzünden Mehmet Dereli ile belaya girdi.Sosyetik Çiğdem Kayalı ile Mehmet Dereli, bir mekanda tartıştı. Neden ise; Kayalı’ya eski sevgilisi Fatih Ergüç’ten gelen mesajdı.Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Çiğdem Kayalı, son aylarda olayların kadını oldu. “Uygunsuz sesler” çıkarttığı için geçtiğimiz Nisan’da komşusuyla davalık olan Kayalı, özel hayatıyla da sürekli gündemde.

.. Uğur Güven ve Fatih Ergüç gibi genç sevgililerinin ardından gönlünü Mehmet Dereli’ye kaptıran sosyetik güzel, yeni bir olaya imza attı.SARMAŞ DOLAŞKEN BİRBİRLERİNE GİRDİLERDedikodulara göre; Çiğdem Kayalı, işadamı aşkı Dereli’yle Biber adlı mekanda eğlenirken kıyamet koptu. Sarmaş dolaş eğlenen sosyetik çift, bir anda tartışmaya başladı. Etraftakilere aldırış etmeden birbirlerine yüksek sesle bağıran Çiğdem Kayalı ile Mehmet Dereli arasındaki kavganın nedeni sonradan anlaşıldı.ÇİĞDEM KAYALI MEKANI TERK ETTİDereli, sevgilisinin cep telefonuna eski aşkı Fatih Ergüç’ten gelen aşk mesajını görünce çılgına döndü. Sevgilisini bir türlü sakinleştiremeyen Çiğdem Kayalı ise çareyi mekanı tek başına apar topar terk etmekte buldu.Kavganın nasıl sonlandığı ve ilişkinin bitip bitmediği ise henüz bilinmiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • çiğdem kayalı
  • çiğdem kayalı kimdir
  • mehmet dereli kimdir

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>