Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

CHPli Vekiller Dondu Kaldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:48:40
CHPli Vekiller Dondu Kaldı

CHP milletvekilleri Müslim Sarı, Celal Dinçer ve Mahmut Tanal, Maltepe’de yaptıkları incelemeler ile alaka-lı Maltepe Gülsuyu Gülensu Heykel Meydanı’nda izah yaptı.Müslim Sarı, “Evveliyatı 2 sene-ye kadar gitmiş olan ama özel olarak son bir kaç ayda önemli şekilde yoğunlaşan bir çete saldırısı söz konusu bu bölgede. özel olarak Gezi olay ilerından sonra bu saldırıların dozunun artmaya […]

CHPli-Vekiller-Dondu-Kaldi
CHP milletvekilleri Müslim Sarı, Celal Dinçer ve Mahmut Tanal, Maltepe’de yaptıkları incelemeler ile alaka-lı Maltepe Gülsuyu Gülensu Heykel Meydanı’nda izah yaptı.

Müslim Sarı, “Evveliyatı 2 sene-ye kadar gitmiş olan ama özel olarak son bir kaç ayda önemli şekilde yoğunlaşan bir çete saldırısı söz konusu bu bölgede. özel olarak Gezi olay ilerından sonra bu saldırıların dozunun artmaya başladığını gördük” diyerek, CHP şeklinde konu ile yakından ilgilendiklerini belirt ti.Sarı’nın [r] açıklaması devam eder iken, toplum Cephesi üyesi olan bir kadın “Bunlar bir se-ne ev-vel sebe p değerlendirilmedi?” diyerek, Sarı’nın konuşmasını kesti ve kameraların karşısına geçti. CHP’lilerin seçim öncesinde geldiklerini anımsatan kadın, “istemiyoruz. Biz devrimciler, şeklinde bu mahallede istemiyoruz. Biz, toplum Cephesi şeklinde size burada seçim çalışması yaptırmayacağız” diye konuş-tu.Bunun sonucu Sarı da “Demokratik bir ülke burası. Herkes kendi fikrini söyleyebilir, tüm fikirlere de saygılıyız” diye konuş-tu.Konu ile alaka-lı şeklinde pek çok kişiyle görüştüklerini aktaran Sarı, “Burada önemli manada bir güvenlik zaafiyeti oluşturulmuştur. Çete saldırıları asl a kovuşturulmamakta, sonuca ulaştırılmamaktadır. şahısla-rın eşgalleri, kim oldukları bilinmektedir. faka t hiç bir biçimde nezarete atılmamıştır” diye konuş-tu.CHP’li vekiller açıklamanın arkasından çevredeki esnafla görüştü. Vekiller dün gece saat 02.30-03.00 sıralarında hediyelik eşya mağazasına iki el ateş açıldığı belirtilen Mazlum Yılmaz’ı ziyaret etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz