Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

CHPli Vekilden Şoke Eden Tweet
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:53:03
CHPli Vekilden Şoke Eden Tweet

Hacı Bektaş-ı Veli Anma Etkinlikleri esnasında Bozdağ’a saldıran saldırgana CHP Genel Başkan Yardımcısı GünAydın ili malik çıktı.Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde tertiplenen “50. Ulusal 24. Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri”nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a yönelik Hüseyin Satı adlı şa-hıs yumruklu saldırıda tespit edil-di. Saldırgan Bozdağ’ın korumaları tarafından nezarete atılırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı […]

CHPli-Vekilden-Soke-Eden-TweetHacı Bektaş-ı Veli Anma Etkinlikleri esnasında Bozdağ’a saldıran saldırgana CHP Genel Başkan Yardımcısı GünAydın ili malik çıktı.
Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde tertiplenen “50. Ulusal 24. Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri”nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a yönelik Hüseyin Satı adlı şa-hıs yumruklu saldırıda tespit edil-di. Saldırgan Bozdağ’ın korumaları tarafından nezarete atılırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara ili Milletvekili Gökhan GünAydın ili [r] saldırgana malik çıkan bir tweet attı. GünAydın ili attığı twette “Yaka paça nezarete atılan gazeteci ile birlik-te emniyetteyiz” diye konuş-tu.

CHP’li başkan dahi Günaydın’ı yalanladı

CHP’li belediye başkanı Dalkara saldırgan satının gazeteci olmadığını açıkladı.

Pazarcık Belediye Başkanı Kamil Dalkara ise Hüseyin Satı’yı 10 gün ev-vel yine psikolojik sorunları nedeni ile işten çıkardıklarını belirt ti. CHP’li Başkan Dalkara, şunları belirt ti:

“Belediyemizde fotoğrafçı şeklinde çalışıyordu. Ama herkese kendisini basın mensubu şeklinde tanıyOrdu ili Anca k basın mensubu değildi sadece fotoğrafçıydı. oldukça çok eğitimsiz bir kişiydi. Sürekli sosyal medya hesabı üzerinden hükümeti eleştiren paylaşımlarda bulunup insanlar ile tartışan bir kişiydi. Sosyal medyada ki paylaşımlarından rahatsız oluyorduk ve bunun için defalarca uyarılarda bulunduk. Psikolojik sorunları vardı ve bu yüzden 7 Ağustos tarihiyle işine son verildi. Yoksul bir ailenin çocuğu, hayatta hiç başarılı olamamış bir kişi. Çabalamasına rağmen bir yere gelememiş ve hayalperest şeklinde sürekli kendini başka kimlikler ile insanlara tanıtıyordu.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz