Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

CHPli Matkap Hakkında Şok İddia
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:46:30
CHPli Matkap Hakkında Şok İddia

içki kaçakçılığı yapıyor El Muhaberat’a çalışıyorHabertürk Televizyonu’nda Neşet Karadağ imzası ile yayımlanan özel haberde, Suriyeli bir muhalif avukatın kaçırılma davası için tertiplenen iddianamede CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap hakkında verilen şok iddialar gündeme geldi. Habere göre; sanık Mürsel Almaz, CHP’li Matkap’ı içki kaçakçılığı yapmak ve El Muhaberat ile işbirliği içerisinde [r] olmakla suçladı. Habertürk […]

CHPli-Matkap-Hakkinda-Sok-iddiaiçki kaçakçılığı yapıyor El Muhaberat’a çalışıyor
Habertürk Televizyonu’nda Neşet Karadağ imzası ile yayımlanan özel haberde, Suriyeli bir muhalif avukatın kaçırılma davası için tertiplenen iddianamede CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap hakkında verilen şok iddialar gündeme geldi. Habere göre; sanık Mürsel Almaz, CHP’li Matkap’ı içki kaçakçılığı yapmak ve El Muhaberat ile işbirliği içerisinde [r] olmakla suçladı. Habertürk TV’ye canlı şeklinde bağlanan Matkap ise, “Bu, CHP ve şahsıma dönük bir komplodur” diye konuş-tu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap hakkındaki habere göre; Hatay ilinde Ocak ayında Beşar Esad muhalifi 38 yaşındaki Suriyeli Avukat Musa Yarman, Suriye istihbarat servisi El Muhaberat tarafından Hatay’dan kaçırılmak istenirken çıkan çatışmada El Muhaberat üyeleri yakalandı. Yapılan operasyond ada 8’i Türk, 5’i Suriyeli 13 şa-hıs hakkında Adana ili Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianame Adana ili 10. Ağır Ceza Mahkemesi’nde kabul edilerek dava açıldı. Haberde, iddianamedeki sanıklardan Mürsel Almaz’ın CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap’ın Türkiye’den teşvik alınarak getirilen içikileri yine kaçak yollardan yurda sokarak içki kaçakçılığı yaptığı ve kaçakçılık trafiğini sağlamak için Matkap’ın Suriye istihbarat örgütü El Muhaberat’a çalıştığı iddialarına yer verildi. Habere göre; Almaz, CHP’lilerin Mart ayındaki Esad ziyaretini El Muhaberat görevlisi Ebu Firaz’ın ayarladığını, CHP’li Refik Eryılmaz’ın da Esad’ın elini öptüğünü iddia etti

SURiYE’YE GiTMEDiM, O KiޞiLERi TANIMIYORUM

Haberle alaka-lı şeklinde canlı şeklinde yayıma telefonla bağlanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap ise, şunları belirt ti:

“Sabah uyandınız, gazete haberine baktınız kendi adınızı gördünüz şok yaşadınız. oldukça çok üzgünüm. oldukça çok çirkef bir iddia, bir gazetecilik ayıbı. Ne isimler ile ne olay ile ilgim var. Ne de Suriye’ye gitmişim. Gazetecinin önüne böyle bir haber geldiyse, ortaklıktan söz ediliyorsa, ticaret sicilinde kayıt olur. Onu araştırır ve haber yapar. Dolayısı ile hadi se bambaşka bir olay. Suriye’ye, Beyrut’a gitmemişim. Kimseyle telefon görüşmem yok. Ortağım olduğu iddia edilen kişiler ile yıllarca görüşmemişim. Tümüyle yalan bir iddia. Bakanlık Bütçem 94’te SHP’de saygın görevlerde bulundum. Her gün toplumun önünde bilinen bir kişiyim. sebe p bu iddialar atıldı, araştırılması gereken bu. Kınıyorum, gazetecilik ayıbı şeklinde gördüğümü söylüyorum. Hürriyet’te de bugün bütünüyle yalan iddialar var. Gazeteci önüne haber geldiğinde en azından araştırır. Milyonda bir bağlantı var mı yok mu diye bakar. Ben politikain içerisinde bilinen bir insanım. Çamur at izi kalsın anlayışı ile gazetecilik yapılmaz. Bunu da eleştirmem gerekli. Araştırır ve iki gün sonra yazar diyorum. Suriye’ye gitmemişim, kimsyele görüşmem yok. Eğer istihbarat örgütü haberleri derlemişse, bari yüzde biri doğru olsun.Cumhuriyet savcıları bu hadisenin araştırmasını yapacaklardır. Bu CHP’ye ve şahsıma dönük bir komplodur. CHP’de ehemmiyetli görevde olan biri şeklinde benim kabul edemeyeceğim bir şeyin içnide olmam mümkün değil.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz