Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

CHPden İstanbul İçin İlk Aday
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:11:34
CHPden İstanbul İçin İlk Aday

Prof. Dr. Halil Semih Eryıldız, CHP’den İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.Eryıldız, CHP İstanbul ili il Başkanlığı’nda tertiplediği basın toplantısında, İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. istanbul’u şimdiye kadar yaşanmamış güzellikte yönetmek için yola çıktığını ifade eden Eryıldız, örgütle bilgili ve deneyimli ekibin seçimleri kazanacağını iddia etti. Eryıldız, […]

CHPden-istanbul-icin-ilk-AdayProf. Dr. Halil Semih Eryıldız, CHP’den İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.
Eryıldız, CHP İstanbul ili il Başkanlığı’nda tertiplediği basın toplantısında, İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. istanbul’u şimdiye kadar yaşanmamış güzellikte yönetmek için yola çıktığını ifade eden Eryıldız, örgütle bilgili ve deneyimli ekibin seçimleri kazanacağını iddia etti.

Eryıldız, istanbul’un ulaşım, altyapı, planlama [r] gibi öncelikli sorunlarını çözecek bilgi, deneyim ve ekibe malik olduklarını söyledi. Planlamacı, uygulamacı, temiz, saydam ve katılımcı bir bütçe yapan yönetim oluşturacağını anlatan Eryıldız, daha önce yaptıklarının bu meselede güvence olduğunu ifade etti.

İstanbul ilinde altı oku yenide n dan dalgalandırmayı temel hedef sapta-dıklerini anımsatan Eryıldız, parti örgütü ve merkeziyle el ele yoğun bir seçim kampanyası yapacaklarını söyled i. Eryıldız, seçim kampanyası için tahmini masraf ve gelir listesi tablosu üzerinde çalıştıklarını aktararak, milyonların milyonerlerden sürekli daha güçlü olduğunu belirt ti.

Emekle üreten ve hakça paylaşan bir anlayışı benimsediklerini anımsatan Eryıldız, ‘Ne ezilen ne ezen, insanca ve hakça bir düzen kurmak için yola çıktık’ diye konuş-tu. Eryıldız, konuşmasının arkasından aday adaylığı başvuru dosyasını CHP İstanbul ili il Başkan Vekili Canan Kaftancıoğlu’na verdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz